Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Player 3.5 - vyšla nová verze

TheMelin (1642)|18.10.2007 10:03
Tento skvělý univerzální přehrávač ( hudba, video, stream) se dočkal nové verze, nyní s pořadovým číslem 3.5.
Bylo vylepšeno plno chyb z verze 3.2, přidány nové funkce, lepší ovladání pomocí tlačítek, doladěn poslech hudby přes AD2P, podpora nových rozlišení displeyů a mnoho dalšího.







Přehrávač je dostupný jak pro majitele pocket PC, tak i pro majitele Smartphone.
Stránky produktu a zkušební verzi můžete stahovat zde

Cena pro nové majitele je 19.95 USD, upgrade z předchozích verzí je pouze 9.95 USD.
htcjirka (1875)|18.10.2007 10:25
Diky za info a nadhernou prezentaci.
CommanderZ (1798)|18.10.2007 18:34
Anoooo. Long live the Pocket Player!

EDIT: Tak jsem to otestoval. Jsem z toho krapet rozpolceny. Je to nadherene, ale zaroven jsou tam nektere veci, ktere mi brani tento uzasny program pouzivat. Svoji stiznost uz jsem napsal na ofiko forum. Nechce se mi to psat i cesky, takze tady je to v AJ:

[QUOTE]Pocket Player 3.5 looks absolutely great, but it has some SERIOUS flaws which prevent me from using it:

1) Speed
Media scan was at least 10* faster in 3.2 - it was able to scan whole 2GB card in 20 seconds. Now the scan took 5 minutes!

But the speed of the scan is a tiny problem when compared to the speed of the library. In 3.2 was the library not so sleek, but it used to be fast! Now I must wait 5-10 seconds to load each page while navigating through the library. And complete album list takes even longer to load.

I would appreciate some old school mode which would allow me to hide all album art to speed it up.

2) Work with tags
V3.5 somehow ignores Artist tags from cca 20% of my music - it simply puts them all into "Unknown". Album and track name tags seem to be alright. I can send an example of mp3 with such "corrupted" tag.

And one lesser problem: Finger navigation in library is great (Yay, you fulfilled my request, thank you!), but it is a bit too wild for me. Some sensitivity setting would be for sure easy to implement and it would help people like me a lot. I also dislike the momentum of finger scrolling, there could be an option to toggle it.[/QUOTE]

Pokud mate stejne problemy, tak me prosim podporte a napiste tam taky!
TheMelin (1642)|19.10.2007 09:35
Scanování knihovny je pomalejší i na smartphonu. Na ovládání prsty jsem se chtěl zeptat, jak jste s tím spokojeni a tohle je dostatečná odpověď :)
CommanderZ (1798)|19.10.2007 14:42
Je to husty, ale jak pisu v AJ, je to i dost divoky, takze si na to chce opravdu zvyknout. Ale z Conduits uz mi na foru slbili, ze to do pristi verze trochu zpomali. Navic to nejuzasnejsi je ten sloupec s pismenky abecedy na boku, to je opravdu genialni napad :yes:
kultus (418)|19.10.2007 20:01
no udelali to hezky a jsem rad ze vyrobci softu delaji stale vic aplikaci uspusobenych ovladani prsty (alespon neco pro me iPhone prinesl) :D ...to scrollovani ale je opravdu divoke a neprisel jsem na to jak to spolehlive zastavit vetsinou pri tom spustim nakou pisen a vybehnu z knihovny do prehravace coz mi pride docela nepouzitelny (jen u me NO FLAME)...
CommanderZ (1798)|19.10.2007 22:15
Jak rikam, do pristi verze je to zpomaleny. A navic...nemas lepsi se posouvat pomoci tech pismenek po boku?
CommanderZ (1798)|8.12.2007 21:10
Nova verze 3.51 tu bude co nevidet.

Co prinasi:
- zprijemneni ovladani knihovny prstem (neni uz tak rychle, a navic se po rozjeti prvnim tapnutim pohyb zastavi a az druhym se spusti dana vec)
- zrychleni vytvareni a aktualizaci knihovny
- opraveni problemu se ctenim tagu u nekterych pisnicek
- kompletni prekopani nastaveni vizualizace/zobrazovani obalu alb
- ve fulscreen modu je nyni mozno pouzivat softkeye ke vstupu do knihovy a menu, neni tedy nutne z toho fulscreenu vzycky vybehnout
- vylepseni UPNP pluginu
- zrychleni nacitani obalu alb

Mam k dispozici testovaci verzi, takze vsechny ty upravy (az na posledni dve, tam jsem si niceho nevsiml. A uPnP po AS porad nefunguje/funguje jenom dost pofiderne) muzu potvrdit. Datum vydani neznam.
Trainzak_ce4you (176)|26.12.2007 13:54
Tak verze 3.51 už je na světě, ale že by skenování knihovny bylo nějak závratně rychlejší se mi nezdá. Taky nevím, proč ji pořád znovu projíždí, když se nic nezměnilo.
I tak je ale Pocket Player nejlepší přehrávač pro PDA a nic ho nenahradí. Je dobře, že stále vycházejí nové verze a že je co zlepšovat.
CommanderZ (1798)|26.12.2007 18:29
Automaticek skenovani si muzes vypnout v nastavenich. Pak kdyz si tam nahrajes nejakou novou hudbu, tak tam zase vlezes a das to rucne oscanovat.
Honza102 (182)|27.12.2007 12:50
Vypadá to na hodně dobrý přehrávač, ale nezobrazuje mi obrázky alb. MortPlayer je přitom zobrazí bez problémů. Mají se ukládat v nějakém speciálním formátu?
CommanderZ (1798)|27.12.2007 17:48
Me trvalo dost dlouho, nez jsem se to naucil delat tak, aby tam ty obrazky byly opravd spolehlive. Klicem je WMP 11 na desktopu - v nem si otevres to album, kliknes na nej pravym tlacitkem a das "Find album info" a v nasledujicim dialogu si odklikas/doplnis informace o tom albu. Ted uz by v te mp3jce mel ten obrazek byt zakorenen dost na to, aby ho PP byl schopen zobrazit.
Trainzak_ce4you (176)|27.12.2007 19:07
Mě se zase podařilo dostat obrázky alb do Pocket Playeru tak, že jsem je dával do složky a albem a pojmenoval "folder.jpg".

Bohužel ale zjišťuji, že v media library občas jsou úplně nesmyslně pojmenovaná některá alba nebo rozkouskovaná na několik částí, přitom ID3 tagy jsou na PC úplně v pořádku.
CommanderZ (1798)|28.12.2007 11:50
Jak rozkouskovane? Nemas je treba otagovane jako "Original Album"?
Trainzak_ce4you (176)|28.12.2007 16:44
Uvedu příklad:
Na PC je správně celé album označeno jako "Consign to Oblivion". Projel jsem každou skladbu zvlášť v editoru ID3 tagů a všude to bylo otagováno stejně.
Pak když album překopíruju do PDA a projedu sken v Pocket Playeru, ve výberu alb mám jedno a totéž album rozděleno na dvě části - první "Consign to Oblivon" kde je jedna skladba a druhou "Consing to Oblivion" kde je zbytek.
Ještě jednou podotýkám, že na PC je skutečně vše správně. Toto se mi stalo u více alb. Opravdu nevím proč a jak si to Pocket Player tak vymýšlí...
CommanderZ (1798)|28.12.2007 22:57
No nevim, zkus ze na to zeptat na ofiko foru, lide z Conduits to tam sleduji a snazi se odchytavat podobne problemy, popripadne te vyzvou, abys jim nejkou ukazku/ukazky poslal. Ja uz s nimi timto zpusobem vyresil nekolik problemu.

Btw, jesli jim tam budes posilat tohle, tak nevim co si budou o Cesich myslet, protoze z Consign to Oblivion uz jsem jim v ramci jineho problemu jednu pisnicku posilal :D

EDIT: Jeste me napada - zkus se podivat, jak to v pdacku vidi Media Player. A pak v Pocket Playeru jdou myslim taky v omezene mire tagy editovat.
jardith (28)|11.1.2008 09:36
pratele, dle wikipedie by tento prehravac mel podporovat prenos infa na last.fm - rozfungoval to nekdo ?? jestli jsem to dobre pochopil, tak by mel byt kompatibilni s pluginy pro foobar, jde me hlavne o audio scrobbler

diky za reakci
TheMelin (1642)|11.1.2008 10:00
Funguje to, plugin do prehravace si stahni zde a tu dll knihovnu nakopirujes do adresare kam se ti nainstaloval prehravac. Pak to v prehravaci nastavis a je to.
jardith (28)|11.1.2008 11:39
dekuji.. je to dokonale!
CommanderZ (1798)|11.1.2008 18:22
Mne se pohuzel tenhle plugin rozjet nepodarilo, asi je to tim podivnym pripojenim k netu co mam.Je to skoda, vetsinu hudby si prece jenom poustim prave z PDAcka.
PDyawisko (1)|14.3.2008 13:01
Je to fayn programek, ale mam otazku ako tam dostanem vlastne stream stanice? radio? ale ide tam dat aj youtube,?
Honza102 (182)|8.5.2008 21:03
Nová verze 3.6
CommanderZ (1798)|17.9.2008 14:56
Nova verze - 3.7:

- lze nyni detailne nastavit chovani knihovny (vzhed, chovani na gestury i obsah)
- podpora zobrazovani textu k pisnim (zatim jen embedded)
- vylepsena spoluprace s UPnP a bluetooth headsety
- a cele je to (pry) zase o trochu rychlejsi

Podporuje WM 2003 - 6.1 a odpovidajici non-touchscreen edice

download
tiskova zprava

Nej prehravac je zase o kousek bliz mym predstavam :))
Honza102 (182)|3.1.2009 10:06
CommanderZ (1798)|3.1.2009 17:56
Takze novinky mezi 3.71 a 4.0 jsou vseho vsudy podpora AAC a podcasty? Omg, vzdyt i mezi 3.7 a 3.71 bylo vic novych veci - a byl to upgrade zdarma. A za tohle chteji $10 :?
Honza102 (182)|23.2.2009 17:38
Fujngují vám podcasty? Zadám adresu, ukáže se u ní ikonka stahování a nic. Zkoušel jsem to zatím jenom přes BT a Centrum synchronizace.
Honza102 (182)|28.5.2009 18:01