Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Tom Tom na SDHC (HTC Kaiser Tytn II)

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak nevím jestli něco dělám špatně, ale koupil jsem si 4 GB SDHC, telefon ji podporuje, vidim ji i při spojení s PC, i vevnitř v telefonu, kopíuju na ní music i nejrůznější data, ale nechodí mi na nímapy od Tom Toma, je to možné? Samotná navigace se rozjede, nahlásí že nemá mapy, tak si stáhnu jednu zkušební nechám ji nainstalovat na paměťovou kartu a všechno jede. Když jsem si ale stáhnul kompletní mapy a nakopíroval na kartu, telefon je nevidí. Co s tím, poradíte někdo se zkušenostma? Díky Kimi

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zkusit nainstalovat jinou verzi TomToma a smazat (pred tim zalohovat) stazenou mapu. Je to spis vystrel do prazdna, ale pokud uz jsi to nezkusil, za pokus nic nedas.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Takže problém nebude v SDHC, přečetl jsem si na webu Tom Tom, že SDHC karty navigace nepodporuje. Když se tam dají nainstalovat mapy Prahy, tak by měla jet i republika, v kartě problém asi nebude!?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Uz jsem to psal jednou,asi se to "smazalo" , kup si original verzi a vse ti pojede , nejde ti to protoze jsi ukradnul mapy pro TomTom5 a ty TomTom6 samozrejme nevidi !!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od kimi32
    Takže problém nebude v SDHC, přečetl jsem si na webu Tom Tom, že SDHC karty navigace nepodporuje. Když se tam dají nainstalovat mapy Prahy, tak by měla jet i republika, v kartě problém asi nebude!?
    Podle me nesmysl. Mam v Kaiseru 4GB SDHC kartu a navigace mi normalne jede, vsechny mapy nacte bez problemu. Pes bude zakopany jinde ...

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Mohu potvrdit SDHC karta s TomTomem na Kaiserovi chodi

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Losos
    Uz jsem to psal jednou,asi se to "smazalo" , kup si original verzi a vse ti pojede , nejde ti to protoze jsi ukradnul mapy pro TomTom5 a ty TomTom6 samozrejme nevidi !!!
    Ty budes kus vola, takovy moralizovani mam rad - doma PC nasvihany nelegalnim softwarem a me budes skolit na navigaci, ty jsi ale kus blbce

Registrace
    Jun 2006

Kup si legalni verzi TomToma,tady ti nikdo pomahat s warezem nebude,to jsi na spatnych strankach!!!Resis a zaplnujes tady forum zbytecnym topicem,protoze resis nefunkcniho warez TomToma

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od uiqjirka
    Kup si legalni verzi TomToma,tady ti nikdo pomahat s warezem nebude,to jsi na spatnych strankach!!!Resis a zaplnujes tady forum zbytecnym topicem,protoze resis nefunkcniho warez TomToma
    Jak jsi kruci přišel na to, že je to nelegální, mám verzi pro TYTNA a když to nainstaluju do přístroje tak všechno chodí, když ale nechám na kartě mapy tvrdí, že je nevidí. THATS ALL. Serou mě tady ty kecičky o Warezu, to je fakt typicky česká vlastnost. "Sám chodí v kradených kalhotech a tady si honí triko." Každopádně jste mě hned jako čerstvého přispěvatele potěšili .-( fakt paráda!

Registrace
    Jun 2006

Pro pravdu se clovek nejvice zlobi...ted jsi to dokazal,neobvinuj druhe ze kradou.Ze krades zrejme ty,neznamena ze kradou ostatni.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Pro pravdu se clovek nejvice zlobi...ted jsi to dokazal,neobvinuj druhe ze kradou.Ze krades zrejme ty,neznamena ze kradou ostatni.
    No tak Ty si už úplně mimo, čím jsem to jako dokázal? Ty máš fakt chorý mozek, nebo blbě vidíš!

Registrace
    Jun 2006

Precti si pravidla,tim zacni,necituje se predchozi prispoevek :yes:
    Potrefena husa se vzdy nejvice ozve

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Precti si pravidla,tim zacni,necituje se predchozi prispoevek :yes:
    Potrefena husa se vzdy nejvice ozve
    Co k tomu říct, snad jen, že jsi blbec :-):yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Za blbce jsi tu spíš Ty KIMI.Ty vážně neumíš dodržovat pravidla??:sarcastic:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tak jste se po ranu pekne pobavili a je na case tuto zajimavou a plodnou diskuzi ukoncit

Podobná témata

1. HTC TyTN II (Kaiser) - Baterie
    Od pajtasek v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-12-2008, 15:06
  2. HTC Kaiser (TyTN II) - Diamond ROM
    Od PhSnake v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-06-2008, 17:07
  3. HTC P4550 Kaiser vs SDHC
    Od lukynm_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1