Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 a životnost displeje

tomolovic (29)|17.10.2007 14:16
Tak už mam asi 2 týdny tento suprovej komunikator. Je to moje první zařízení s dotykovým displejem a tak jsem se chtěl zeptat na životnosnost displeje a vaše osobní zkušenosti jak je na tom po intenzivním používání třeba za rok nebo dva. A ještě bych se chtěl zeptat jestli se ničí když nepoužívám stále jen stylus ale i prsty. Moc dík za Vaše rady!
Zdenek Malinsky (9781)|17.10.2007 14:24
Tak si tam dej fólii. Jakou? To záleží na tobě, ale o fóoliích jsou tu mraky příspěvků, tak si můžeš vyhledat. Osobně bych doporučil nějakou kvalitní - Brando, BoxWave..
tomolovic (29)|17.10.2007 14:34
O folii mi nejde, moc tomu nerozumim ale když tapneš tak se svrchní folie prohne a dotkne se jiné a tím se přenese informace kde sme se dotkli displeje......a mě de o to jak dlouho bude displej funkční při intenzivním používání.
Miloš Strouhal (3997)|17.10.2007 14:38
Dlouhá léta. Jediné skutečné riziko poškození displeje je jeho rozbití při neopatrném zacházení nebo jeho poškrábání při používání bez ochranné fólie. Na to jediné je potřeba se zaměřit. Některá PDA z konce 90. let lidem dodnes fungují, takže bych to být tebou neřešil, pokud jde o životnost jako takovou.
tomolovic (29)|17.10.2007 14:43
Takže když budu požívat prsty místo stylusu tak je to taky jedno?
Zdenek Malinsky (9781)|17.10.2007 15:55
HTC vyrabi do svych modelu aplikace, ktere jsou na ovladani prsty. Ale tu folii bych doporucil a vic v pripade, ze je to tvoje prvni PDA.
A vydrz jak psal Milos. To spis zastara PDA moralne a technicky (za pul roku az 2 roky) nez by displej odesel.
tomolovic (29)|17.10.2007 16:36
:yes: Díky moc za Vaše rady ;)