Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II / SE P1i / Apple iPod Touch - Prosim o Vas nazor..

milan.smart (268)|17.10.2007 09:42
Zdravim,
Asi budu kupovat nejake nove zarizeni..
puvodne to mel byt TyTN II.. ale vzhledem k tomu ze vymozenosti jako HSDPA nebo 3G nepouziju.. je to asi zbytecne velke tezke a drahe, na druhou stranu je to taky technologicky vrchol..
Druhy kandidat je P1i.. symbian moc neznam a tak bych se trochu bal prechodu z WM na UIQ.
No a dnes jsem videl v akci iPod Touch a uplne me uchvatil.. dokonaly prohlizec internetu a dotykovy display. Tak me napadlo koupit si normal telefon a iPod k tomu.

Co na to rikate vy? Prosim o Vase nazory a zkusenosti..
Predem dekuji :)
Milan
Zdenek Malinsky (9781)|18.10.2007 19:34
Kaiser - velké paměti, krásný displej (i když jen VGA, u jeho velikosti zcela postačuje). Kdybych neměl už 3 cihly, šel bych do něj.

Symbian? Děkuji nechci. :no: A UIQ má ještě tu výhodu, že je na něj ještě méně aplikací, než na ostatní verze symybianu.

Já jsem viděl v akci ajfón. No.....moc aplikací ne to nikdy nebude. Zatím to má jen GPRS (a to bůh ví, jak to bude fungovat po odblokování). Podle mě je všechno od Apple marketingem a designem navoněná bída. Vypadá to sice hezky, ale použití v praxi je pochybné. Některé novinky jsou na efekt skvělé a "geniální", ale v praktickém použití spíše na škodu.

Je to spíše taková hračka nebo ozdoba. A chlap má na sobě mít za ozdoby pouze jeden zlatý/platinový prsten (ideálně s briliantem) + snubák, manžetové knoflíčky + spona do kravaty a kvalitní švýcarské hodinky (ne quartz nebo automaty).

Myslím, že ani na oblbování holek to nebude. ;)
htcjirka (1875)|18.10.2007 19:43
iPhone??Mel jsem ho v ruce ve stredu,stylovy telefon,ktery krome revolucniho ovladani je dobry tak na telefonovani,psani sms a prohlizeni obrazku...Internetovy prohlizec pres GPRS je fakt pecka...ale ve spatnem slova smyslu.Navic zadna podpora v CR,nove aktualizace prinesly zablokovani,podpora aplikaci temer nulova..Pevne zadelana baterka..

Symbian uz ani ve forme UIQ nikdy...
Mpety (26)|13.11.2007 15:29
No já jsem pracoval převážně se symbian (nokia E50, potom S.E. W950i)
no a teď jsem si čerstvě pořídil HTC tytn II no a moc spokojený akorád se mam ještě hodně učit. HTC je jasná volba :D
kapu_ce4you (268)|13.11.2007 19:07
Zdenek Malinsky: Kaiser nemá VGA displej a že je krásný bych taky netvrdil, tak malý displej je dobrý na telefon a ne na PDA. Třeba pro mě naprosto nepoužitelné díky displeji :no:
Zdenek Malinsky (9781)|14.11.2007 01:40
Jasně, že nemá VGA - to je překlep, resp. nedoklep (vlivem pražské MHD). Ono logicky, když jsem napsal "jen VGA", kolik WM/PPC zařízení má displej lepší než VGA?
Stejné je to s velikostí displeje - dnes je drtivá většina PDA 2,8".

Jinak si nemohu pomoc, ale displej je opravdu vydařený a i celé zařízení má velmi povedený decentní a zároveň exkluzivní design. A jaký zázrak máš ty, že Kaiser kritizuješ?