Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 42

Téma: Aka najlepsia ROM na MDA Vario

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Chcem sa spytat aka je momentalne najlepsia ROM na MDA Vario. Co sa tyka stability a vzhladu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Jestli si dobre vzpominam, dobra byla TNT, uz je to ale nejakej patek, myslim jsem pouzival 3.0

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Odzkoušel jsem velkou spostu ROM ať už WM5 tak i WM6, ale zatím nejlepší (a to i do výdrže baterie) je podle mě tahle

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

A jak je na tom rychlostně Vim že tam nejsou nějake rozdíly ale vypada to hodně dobře a většinou to co vypada hodně dobře potřebuje na Variu trošku přitaktovat a pak to baterku zase sosa....

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Jedna z nejrychlejších, nejstabilnějších a s nejlepší výdrží co jsem ve Variu měl

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

díky Tak doufam že se s tím nějak poperu Měnil jsem teprve jednu rom návod byl v češtině a ještě jsem se s tim docela pral tak uvidim:? Ale rozhodně díky moc za info

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Player
    díky Tak doufam že se s tím nějak poperu Měnil jsem teprve jednu rom návod byl v češtině a ještě jsem se s tim docela pral tak uvidim:? Ale rozhodně díky moc za info
    Jesli jsi měnil ROM, tak počítám, že maš CID unlock a tahle ROM má uplně standardní instalaci, takže nemusíš mít strach :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj...velice se mi zamlouva tato ROMka...chapu spravne ze jde nacpat do CID LOCKED G4 Wizarda? (G4 - Use sSPL to flash it like a regular rom (instructions and files needed included - more info about sSPL http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=329147 ) )

IPL a SPL mam 2.21.0001 . Nerad bych si to bricknul, tak kdyby mi nekdo zkusenejsi dal pozehnani, pripadne par rad, byl bych vdecny

Jo teda vlastne taky nastoprocent nevim, jestli to mam locknute. Je nejaka snadna cesta jak to zjistit? Pripadne byl by problem, kdybych uplatnoval ten domely postup pro LOCKED zarizeni na UNLOCKED zarizeni?

Diky predem

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

ja som si prave tam dal tu romku, inak musel som trocha upravit start, lebo mi to vypisovalo blbosti, + doinstalovat par veci napr. omapclock a pod.
    Inak sa mi celkom paci ta kocka.
    Grafiku mam modru, neviem preco je na tom webe cierna, skusim vyriesit skinom
    a este jeden problem,
    Nezmizli mi tie povodne tmobile blbosti na main screene, a tie neve su rovno pod tym, neviem co s tym .

pls. help

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

ozaj> aj ja mam G4 unlock, robil som to podla navodu na http://ppctuning.org/

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

G4 Unlock? Ja si prave myslim, ze to mam locknuty..nebo co si delal podle navodu na ppctuning? Zjisteni lock/unlock, nebo flash?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

hups som sa sekol, mam G4 lock ale podla toho navodu to v poho spravis, akurat mi to flesovalo skoro hodinu tak pri konci som sa uz celkom bal.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Takže ROM uspěšně flešnutá pomocí SoftIPL:yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

hm tak asi cihla. přehravam ROM všechno jede tak na chvilku odejdu přijdu telefon stoji na 58% a notebook zrestartovany kdyř přístroj resetuji tak mam 3 barevne pole červene zelene a modre napsane PL a SPL nahoře v pravo RUU a dole v levo USB když je připojen k počitači Počitač ho rozpozna ale active sync nespoji.....Vidim to asi na cihlu Je možno nějak oživit cihlu? Pls potřebuji rychle JEDNAT

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Mas zamknutej nebo odemknutej G3, nebo G4? Dostanes se do bootloaderu, takze by to melo jit. IMHO zapnout, nechat dojet do toho barevnyho modu, pripojit k PC a flashnout tam nejlip oficialni ROM.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. aka je najlepsia rom?:)
    Od mirko185 v sekci Touch HD
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 06-12-2010, 11:48
  2. Co koupit Vario IV nebo Vario Compact ?
    Od honzii v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 10-03-2009, 21:50
  3. Pamatova karta - aka je najlepsia pre X500+
    Od Vestman v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-11-2007, 12:15
  4. Graficky najlepsia navigacia-poradte.
    Od pdq v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 20-11-2006, 16:07