Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 85

Téma: Spb Pocket Plus 4 - zkušenosti, problémy, tipy, triky...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Spb Pocket Plus 4.x

Zde diskutujte konkrétní věci z praxe, poznatky, triky a pod. Týká se pouze verze 4.x.

Předchozí verze 3.x má svoje vlákno zde, novinka/bleskovka k verzi 4.0 je tady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Ta cena je docela drsná, zvláště pokud tam nejsou žádné výraznější novinky proti verzi 3 :no: . Takže na upgrade si nechám zajít chuť, trojku jsem kupoval vloni v březnu...

Registrace
    Mar 2004

To tedy ano :no: , když jsem to večer viděl, koukal jsem i na jiné jazykové verze i na Handango a PocketGear, zda to není překlep nebo zda už nespím.

Ale novou verzi bych doporučil přinejmenším vyzkoušet - mělo by to být svižnější a zabíret méně místa v paměti.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Já do upgradu jdu:

- znatelně rychlejší
    - menší
    - záložky velké jako v Mobile Shell
    - rolovaní není špatné i když bych se bez toho obešel

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Take jdu do upgrade, i kdyz nove vlastnosti zadne nevyuziji, ten rozdil ve sviznosti je u me na x500+ velky. Minimalne doporucuji alespon vyzkouset. Navic mam stesti, ze:

- v2 jsem "koupil" za ipaq choice body
    - v3 jsem mel upgrade zdarma, protoze jsem v2 "koupil" 60 dni pred vydanim v3
    - mam jeste SPB Time (zbyl mi 1 ipaq choice bod a na vanocich byla na SPB Time sleva a cena byla 1 bod)
    - v4 mam tedy za $15 + pravdepodobne jeste 20% sleva (dosel mi kupon na slevu, protoze mam 2 produkty od SPB)

No celkem jsem to vyžral :-)

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

ráno jsem to stáhnul a celý den mi zamrzal MDA, asi 20x soft reset, tak nevím co s tím.

Registrace
    Mar 2004

To by me zajimalo, co a jak jsi s tim provadel.

Tu funkci Safe Mode nebo jak se to v - Spb jmenuje jsi nezkusil?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

To jsme zkoušel a nic,stačilo kliknout na star a zamrzlo to.Zkusím ještě HR a naistalovat to na čistej systém.Jinak nevím co s tím

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Mně to taky zamrzlo hned po instalaci, ikony na záložkách i u programů vyměnilo, velké ikony místo malých na záložkách nastavilo... :no:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Tak přispěju i svou troškou. Mám Asus p535 a taky mi to zamrzává. Po instalaci v pohodě, ale jakmile jsem začala dávat na plochu ikonky ke spuštění programů, tak od od té doby to zamrzává. Vždy se PDA spustí normálně jde, ale jen do chvíle, než na nějakou ikonku v spb kliknu, potom program pustí a hned zamrzne. Nevím co s tím je, ale používala sem celou dobu předešlou verzi a no problém. Takže bohužel tato nová mi nefunguje. Kdyby někdo přišel na to proč to zamrzává, napište.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Takže další mínus, a pořádně velký:
    Verze 3 měla adresář \Windows\Start Menu\Programs\Spb Pocket Plus Actions\, kde bylo např. Přepnout programy (Alt+Tab).lnk atd. Měl jsem na to namapovaný tlačítka přes AE Button Plus, takže tohle nastavení je v hajzlu.

Plus (možná), ještě na 100% neověřené: s verzí 3 mně iGO se skinem Riks padalo každou chvíli na memory full, v podstatě bylo vyloučené během navigace chtít něco nastavit, nejdéle po pátém ťápnutí nebo po 2 km jízdy to spadlo.

S verzí 4 jsem dneska ujel 20 km, na displej ťapal jak zběsilý a nic, iGO vydrželo... Ale možná to bylo taky příznivou konstelací hvězd a tlakem vzduchu přepočteným na hladinu moře dnes v 11 hodin, budu bádat dál :-).

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Takže jsem udělal HR nainstaloval jsem jenom SPB pocket plus 4 a už to jede.Asi se to s něčím nemá rádo.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Prosím MaNi kdybys přišel na to, s čím se to nemá rádo, dej vědět, já zkouším různé kombinace, ale zatím bezúspěšně. Už mi to sice taky jede, ale odstranilo mi to z nabídky moduly, což je dost podstatná věc a vůbec žádný z modulů do dnes nemůžu použít jako spb diary, phone suite atd.

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Jediná věc, která mě v nové verzi zaujala, je změna výchozího dialogu pro uložení/otevření. Ale kvůli tomu si to nechci kupovat. Nevíte o něčem jiném, co by umělo to samé....uložení kdekoliv a ne jen v předem daných složkách?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od Docent
    Takže další mínus, a pořádně velký:
    Verze 3 měla adresář \Windows\Start Menu\Programs\Spb Pocket Plus Actions\, kde bylo např. Přepnout programy (Alt+Tab).lnk atd.
    ty tlačítka jsou už přímo integrovaný v nabídce v Settings-Buttons.

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. PocketBreeze 5 - tipy, triky, zkušenosti
    Od beecher v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 376
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 14:19
  2. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  3. TomTom 7 pro PDA - zkušenosti, tipy a triky...
    Od RychJ_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 296
    Poslední příspěvek: 16-08-2009, 07:17