Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: HTC se mi pripojuje k internetu i se SIM kartou jineho operatora !!! Co to jako je ???

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravim.

Mam O2 s tarifem Internet 1024 plus. Dnes jsem ze sveho HTC Touch vyndal tuto SIMKU a dal tam misto ni SIM kartu T-Mobile (TWIST) moji pritelkyne. HTC jsem zapnul, aby se s tim holka naucila. A co se nedeje? Telefon pracuje v siti T-Mobile, ale zaroven se pripojuje k internetu O2 a to "uspesne".

Nechapu to! Mate nekdo logicke oduvodneni? Pritelkyni to kredit nestrhava a ja tam nemam simku, takze pochybuji, ze by to regulerne odecitalo me za nejaky prapodovny roaming apod.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Neboj, pritelkyni to kredit brzy strhne a oba operatoti maji stejny Acces point name (internet), takze se zarizeni dostane na internet s obema simkama aniz bys menil nastaveni pro pripojeni na internet. A s tim twistem jsi se rozhodne nepripojil do site O2 ale do site T-mobile a browzdal jsi internetem pres T-mobile.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. HTC se pripojuje do 3G
    Od twigan v sekci Touch HD
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-10-2010, 09:15
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-01-2009, 08:56
  3. Wifi zapnute - Kaiser se stale pripojuje pres gprs
    Od gampik v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-01-2008, 22:12