Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nahrazeni indikatoru baterie casem a datumem

fahrus (75)|15.10.2007 16:49
Zdravim.

omlouvam se uz predem, protoze vim, ze tu ten postup nekde byl probrany, ale nepodarilo se mi ho ani po opakovanem hledani najit.

Pouzivam PocketPlus a tak je mi defaultni nastaveni indikatoru baterie k nicemu. Misto neho chci cas a datum... Mel jsem to tak do vcerejska, kdyz jsem udelal hard reset a jelikoz uz uplynul rok od instalace vseho do PDA, tak si vazne nevzpominam, jak na to ... Navod na zobrazeni casu jsem nasel, na odstraneni baterie ne ...

Diky ;)
vario (441)|20.10.2007 19:00
[QUOTE="fahrus"]Navod na zobrazeni casu jsem nasel, na odstraneni baterie ne ...
[/QUOTE]
však když v registrech nastavíš čas, baterie se tím přepíše, ne?
carbik_ce4you (132)|2.12.2007 18:05
V registrech najdi cestu

[CODE]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SHELL

a v ni novy DWORD Value s nazvem "ShowTitleBarClock" s hodnotou 1
[/CODE]
lukyyysek (13)|12.1.2008 17:21
timto postupem se sice zobrazi aktualni cas, ale indikator baterky stale zustava :(..
RStein (2012)|13.1.2008 11:53
HKLM\Software\Microsoft\Shell\TBOpt nastavit na 1
vetinari (12)|1.2.2008 13:29
mam nastavene toto

HKLM\Software\Microsoft\Shell\TBOpt nastavit na 1

ale ked mam otvoreny nejaky soft, napr total commander, tak sa mi cas v hornej liste nezobrazi.

viete niekto helpnut?
RStein (2012)|1.2.2008 16:51
vetinari: IMHO bug ve WM 6 - mne pomuze na nejakou dobu vypnuti a opetovne zapnuti zobrazovani casu v Hodiny a pripomenuti - Zobrazovat hodiny v zahlavi vsech programu.
vasin (160)|6.3.2008 13:28
Zdar lidi .. ja se v tom fakt nevyznam. Mam WM5 original od TMobilu

a mam nastaveno
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SHELL

"ShowTitleBarClock" na hodnotou 1

a

HKLM\Software\Microsoft\Shell\TaskBar nastavieno na 1 (nevim zda to znamen to co pisete TBOption)

a hodiny s emi zobrazuji jen pri spustenych aplikacich na Today mam porad baterii

HELP
:)
olda_ce4you (18)|14.8.2008 13:40
Zdravim,
tak hodiny jsou na panelu i bez baterky :-))) Dik! Sice mi to hodilo datum a den do jednoho radku, ale to je nakonec to je vlastne lepsi (kdyby nahodou kde to prepnu do dvou?) Jeste mi malicko vadi, ze mam ted hned za rokem nacpanou ikonu budiku. Nevite jak ji zarovnat doprava? Nee, ze bych s tim nemohl existovat, ale byl jsem na to zvykly...
Diky!