Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-Ten Backup - nefunguje Restore?!

evil.cz (8)|15.10.2007 15:58
Ahoj všichni,
mám následující problém: potřeboval jsem rozchodit MMS, ale nepovedlo se... tak jsem došel k názoru, že je čas na HR. Protože jsem se domíval, že je zbytečné pořizovat alternativní SW, když mám od výrobce E-TEN BACKUP UTILITY, použil jsem to na zálohování. Na kartě mi vzniknul 3MB velký soubor se zálohou. Klidně a bezelstně jsem provedl HR, nainstaloval aplikaci Backup Utility a nechal obnovit data ze zálohy. A NIC, NIKDE nic... kontakty, kalendář, zprávy... všechno pryč.
Co dělám špatně? Nebo to nefunguje vůbec???
(E TEN X500+ rom 543 EN)
Zdenek Malinsky (9781)|15.10.2007 17:52
Po HR nastavit stejné regional settings a časové pásmo, jako bylo v době zálohy. Záloha by měla jít spustit i bez té backup utility (záleží, jak jsi si ji udělal).
evil.cz (8)|15.10.2007 18:02
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Po HR nastavit stejné regional settings a časové pásmo, jako bylo v době zálohy. Záloha by měla jít spustit i bez té backup utility (záleží, jak jsi si ji udělal). [/QUOTE]

Tak jsem nastavil renional setting, pásmo jsem měl už od HR.
A taky nic...
Obnova "proběhne", následuje auto SR - a pak nikde žádná data ;-/
evil.cz (8)|16.10.2007 10:35
Prosím o pomoc, beru všechny tipy! ;-)

JAK OBNOVIT DATA ZE ZÁLOHY VYTVOŘENÉ APLIKACÍ ETEN BACKUP???

Zn. zoufale spěchá...
evil.cz (8)|16.10.2007 19:33
Další pozorování - obnoví to přeci jen něco: owner information a soubory. Ale kontakty + kalendář ani ťuk ;-/
Petr36 (51)|18.10.2007 20:22
Stalo se mi rovnez to same, ze neslo obnovit data ze zalohy po HR (zadne data, pritom zaloha mela spravnou velikost jako vsechny ostatni zalohy), ale pak jsem pouzil nejakou starsi zalohy a ta uz sla v pohode obnovit. Ta posledni nejnovejsi proste ne a za zadnych okolnosti.
evil.cz (8)|19.10.2007 01:32
[QUOTE="Petr36"]Stalo se mi rovnez to same, ze neslo obnovit data ze zalohy po HR (zadne data, pritom zaloha mela spravnou velikost jako vsechny ostatni zalohy), ale pak jsem pouzil nejakou starsi zalohy a ta uz sla v pohode obnovit. Ta posledni nejnovejsi proste ne a za zadnych okolnosti.[/QUOTE]

Zkoušel jsem všech asi 8 záloh, co jsem měl. Výsledek vždy stejný, tzn. kalendář a kontakty prázdné... ;-/
Zdenek Malinsky (9781)|19.10.2007 04:57
Je to nemilé. Neznám e-teňáckou zálohovací utilitu, tak nevím, jak hodně je spolehlivá a zda jde v tvém případě o ojedinělou věc.

Kontakty, události, úkoly, e-maily snad máš v Outlooku v PC nebo na exchange serveru. Tedy pokud dodržuješ základní pravidlo: synchronizovat, synchronizovat, synchronizovat, zálohovat, zálohovat, zálohovat.
rady4_ce4you (229)|19.10.2007 06:34
Neco podobneho se stalo mne a tak jsem tuhle aplikaci od Etenu odinstaloval a nahradil SPB backup a ta funguje na 100% :yes:
evil.cz (8)|19.10.2007 17:54
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Je to nemilé. Neznám e-teňáckou zálohovací utilitu, tak nevím, jak hodně je spolehlivá a zda jde v tvém případě o ojedinělou věc.

Kontakty, události, úkoly, e-maily snad máš v Outlooku v PC nebo na exchange serveru. Tedy pokud dodržuješ základní pravidlo: synchronizovat, synchronizovat, synchronizovat, zálohovat, zálohovat, zálohovat.[/QUOTE]

No jo, v MS Outlooku mám měsíc staré věci, jak jsem to přinesl domů a poprvé se snažil instalovat... Takže jsem na notebook pokusně nainstaloval MS WIN a dokonce i Outlook... Jenže na velkym PC ani jedno nemám a navíc jsem taky zrovna přeinstalovával, takže nesychronizuju, nesynchronizuju... (a kdybych si nezlomil prsty tak ještě jednou ne-) a zálohoval jsem na kartu a zálohoval a zálohoval... ale bylo mi to na [***] díky nefunkčnosti Restore.