Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A636 a instalace přes SD kartu

Bradman (5)|15.10.2007 13:15
Nevíte jak donutit Asus A636 aby začal instalovat soubory z SD karty(firmware) ? Standardní způsob Power button+Enter button+Reset nefunguje respektive vždy zapne pouze instalaci přes USB. Když odpojím USB kabel z PC tak se při zmáčknutí trojkombinace nestane nic :(

Můžete poradit?
j3nda_ce4you (25)|15.10.2007 14:25
tak to spust rucne, ne?
Bradman (5)|15.10.2007 14:31
Bohužel když je černá obrazovka a crashnutej ROM tak to asi nejde.
j3nda_ce4you (25)|15.10.2007 14:35
tak to bude asi tim, ne? nesmis se divit, ze ti nejdou trojkombinace, kdyz si to ani nenaloaduje fw, tak nebudou funkcni ani tlacitka ani ovladac karty

jak se ti to povedlo? ja jsem menil jazykovou verzi z ceske na anglickou - tak jsem se taky bal, ale povedlo se
Bradman (5)|15.10.2007 15:19
[QUOTE="j3nda"]tak to bude asi tim, ne? nesmis se divit, ze ti nejdou trojkombinace, kdyz si to ani nenaloaduje fw, tak nebudou funkcni ani tlacitka ani ovladac karty

jak se ti to povedlo? ja jsem menil jazykovou verzi z ceske na anglickou - tak jsem se taky bal, ale povedlo se[/QUOTE]

trojkombinace jede akorat na nahrani FW pres USB ale ne z SD karty. byla tam polstina a chtel jsem ji prehrat na anglictinu - neslo to. tak jsem stahl z ruskych stranek soubor na nahrani pres usb ale to bylo na 639 tzn ze se to pos... ale uz to nejak resim s jednim manikem co dela asi u asusu. pri nejhorsim to poslu na servis asusu
caryfukk (13)|16.10.2007 15:48
Poraďte jak nahruju WM6 na českou verzi WM5? At tady nemusim hledat.
Diky
j3nda_ce4you (25)|16.10.2007 22:48
zalezi na tom pro co to chces - ja to hledal asi mesic na zahranicnich forech - reseni se objevilo teprve nedavno, dal jsem to sem a ty si to nejses schopnej najit o par temat dal... je to pro 636n, u jineho se to dela jinak - napriklad u 639 se jazykova verze menila tak, ze se stahla ceska a anglicka flash a vymenila se hlavicka - pokud se preinstalovava stejna verze podruhe - je potreba jeste upravit instalator. to bohuzel u 636n neslo, nebot ceska verze nikdy nevysla, takze to trvalo o poznani dele. hodne se toho da najit na foru, na ktere tam odkazuju...
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25780
losad (2)|17.10.2007 20:23
[QUOTE="j3nda"]zalezi na tom pro co to chces - ja to hledal asi mesic na zahranicnich forech - reseni se objevilo teprve nedavno, dal jsem to sem a ty si to nejses schopnej najit o par temat dal... je to pro 636n, u jineho se to dela jinak - napriklad u 639 se jazykova verze menila tak, ze se stahla ceska a anglicka flash a vymenila se hlavicka - pokud se preinstalovava stejna verze podruhe - je potreba jeste upravit instalator. to bohuzel u 636n neslo, nebot ceska verze nikdy nevysla, takze to trvalo o poznani dele. hodne se toho da najit na foru, na ktere tam odkazuju...
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25780[/QUOTE]

ja som to skusal na 639 a dostal som sa do stadia ze mi vobec nejde bluetooth
a neviem ako to rozchodit. neviete mi niekto poradit ? pise mi ze bluetooth licencia expirovala. a cislo bda su same nuly.
j3nda_ce4you (25)|18.10.2007 08:40
zalezi na tom co si s tim delal, jak ses dostal daleko a take na jake verzi fw si to delal - to co fungovalo na predchozi, nemusi fungovat na te nove, ktera se objevila na strankach asusu teprve nedavno, kazdopadne pokud to pda neni uplne mrtve urcite to pude - byt tebou bych zapatral/polozil dotaz tam na tom foru na ktere jsem jiz drive odkazoval http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=308611&page=14
je tam kupa lidi, co to uz uspesne udelala na predchozim fw

podle me pokud ses uz dostal do stavu, ze si pres ceske wm6 nahral anglicke a po resetu se v systemu hlasi jako anglicke, tak by mohlo pomoci opetovne nahrati tentokrate uz neupraveneho anglickeho wm6 - pokud budes nahravat stejnou verzi - musis pouzit upraveny instalator - viz forum, nebo pockat na novejsi update, ktery uz nahrat pujde

popripade zkusit navrat na puvodni jazykovou verzi, ale myslim, ze tim to nebude (protoze to vsem slo normalne) - spis sis tam upravil neco navic a odskakal to zrovna bt
losad (2)|18.10.2007 09:20
No ja som dostal info z asus-u kde maju angl firmware a ten som tam flashol a mam taky pocit ze mi teraz chyba jedna 4mb particia a neviem ako ju tam dostat.

ak tam dam povodny firmware tak to nejde ak tam flasnem wm5 tak mi bt ide ale nema mac adresu. vo wm6 to nejako inac urobili a tak neviem ci som neprisiel o nejaku romku.
j3nda_ce4you (25)|18.10.2007 13:07
tak tam muzes zkusit nahrat originalni wm6 ve spravne jazykove verzi z jejich stranek a uvidis

btw - odkud se da stahnout jejich wm5?