Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nejdřív nešly SMS, po tvr. resetu OK, teď nejde sync s outlookem MDA1

solory (201)|14.4.2004 20:20
dva dny mi nechodily žádné SMS. při odesílání nenapsalo žádnou chybu, ale také nic neodeslalo - přesunuto do složky k odeslání. (tomuto předcházelo testování softwaru PLUS od sunnysoftu, smazání smsname od TMO a následné smazání plusek a zpětná instalace smsname) nepomohlo nic, co jsem zkoušel, softreset, nová instalace plusek a smsname..... nic. tak jsem zkusil tvrdý reset a vše funguje. připojil jsem mda k PC, nahrál zpět soft co jsem chtěl (bez plusek od sunnysoftu) provedl synchronizaci, vše O.K. dnes přijdu k PC, vrazím do MDA kabel a při synchronizaci napsal Outlook nějakou chybu -ladit a ukončit. a synchronizace se neprovedla, jen soubory, oblíbené atd. tak jsem přeinstaloval outlook, nic. potom jsem zkusil activesync 3.7 ale taky nic. "sync status is on device" ve starší verzi "unresolved items" a po klepnutí na detaily "odpojte zařízení a znovu připojte" taky jsem zkusil, i reset, i reset PC ale pořád nic. napadá Vás někoho řešení? partnership jsem taky zkusil smazat a vytvořit nový...
solory (201)|18.4.2004 14:33
zapoměl jsem jsem, že výrobcem je MS :-))))
chyba na obou stranách ohledně synchronizace. po inst. AS37 taky nešlo synchronizovat s outlookem, ale hláška se změnila. tak jsem kuknul do MDA a nastavil synchronizaci se vzdáleným servrem. poté se synchronizace nemohla zdařit a nápis v active syncu byl, že data jsou jen MDA. potom jsem v MDA změnil nastavení zpět na sync s PC. to samé v active syncu a pak už to kupodivu šlo. takže, původní nastavení změnit, vše vrátit do původního stavu a už to jede.... záhada
Pavel Koza (4761)|18.4.2004 16:41
Z toho popisu to nevyplyva, ale synchronizujete skutecne jak s desktopem, tak se serverem (serverova synchronizace je synchronizace s Exchange 2000 a tusim MIS 2000, a nebo Exchange 2003)?

Pokud ne, tak neni duvod pri prvotni sycnchronizaci vybirat tu volbu, staci zvolit synchronizaci pouze s desktopem. Potom je totiz mozne, ze se ActiveSync bude chovat trochu divne, obzvlast, pokud s tim takhle kouzlite:)
solory (201)|18.4.2004 20:06
ja bych si opravdu nevybiral, ale zkusil jsem a rozjelo se to.... se serverem opravdu nesychronizuji. prostě jsem provedl reset MDA a když jsem jej po resetu připojil (bez jakéhokoliv zásahu) tak prostě napsal, že kalendář, kontakty a úkoly mi neprovede. chyba outlooku, ladit? c++ jsem smazal, takže program ukončil. tak jsem přeinstaloval OU a nic, alepsoň ho to spustilo (probliklo na liště) a zas nic. tak jsem zkusil novější verzi AS. a napsal, že data jsou v PPc a nemůže je synchronizovat. tak jsem v MDA nastavil sync se serverem, zkusil synchronizaci a nic tak jsem vše vrátil do PUVODNIHO stavu a hle..... jede to!