Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Inbox- nelze spustit aplikaci pro odesílání SMS...

Emper_ce4you (43)|14.10.2007 09:40
Podařilo se mi upustit mé MDA Compact na zem, baterka venku..(displej OK)samovolný Hard reset...po nastartování a obnovení ze zálohy funguje "snad" vše mimo možnosti dostat se do inboxu - žádným způsobem nelze spustit aplikaci pro odeslání SMS ... ani z menu start, ani pomocí PocketAlarmu - zkrátka sice se jakoby tlačítko stiskne, ale na displeji se nezobrazí nic- a dokonce vlastně ani SMS nepřijímá... po vložení SIM do jiného telefonu se zprávy přijmou... nevíte někdo důvod - volat jde normálně tzn., že by tlf. modul neměl být poškozen pádem..
Pokusil jsem se neprovést po HR počeštění a nechat v základu a tam funguje odeslání SMS normálně - ale po provedení restore ze zálohy je stav takový jak jsem popsal. Centrum (číslo) zpráv je nastaveno dobře.
díky za radu.
dansafe (144)|14.10.2007 11:15
Udělal bych zálohu, pak HR a vyzkoušel v čistým základu a pak bych pokračoval podle výsledku. Chyba nastala asi při výpadku ty baterky.
Emper_ce4you (43)|16.10.2007 20:13
NO to zcela zjevně nefunguje - došlo k nějakýmu nakopnutí té zálohy a nepomohlo nic než opětovný HR - a nová čistá instalace FŠEHO
:mad: takže velká zábava - no ale nedá se nic dělat - asi ty zálohy dělat hustěji a občas asi zkusit restore- pokud člověk nemá do čeho píchnout ;)