Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A636 a problém a WM

Bradman (5)|13.10.2007 07:29
Zdravím Vás, nebudu vysvětlovat proč jak a nač jsem si koupil A636 s českou licencí WM5 akorát v PDA je polština. Zařízení si chci nechat ale potřeboval bych Vás poprosit jestli by mi někdo kdo má toto stejné zařízení nebo A636N mohl zálohovat ROMku do formátu NK0 jak popisují na xda-dev stačí mi když to budou WM5 klidně s angličtinou (čeština by byla fajn :) ). Nikde na netu jsem nenašel funkční a to jsem to googloval celej den a myslím že jsem se při tom snad naučil i rusky. ASUS servis .... no nebudu se vyjadřovat - radu nemají. Jejich jediná rada je vrátit to ale to nechci. Takže pokud nic neseženu tak mám poslední možnost a to nahrát tam nějakou nefunkční romku a pak jim to poslat ať to dají do pořádku. Doufám že mi někdo z vás pomůže. Děkuji
blade33_ce4you (1)|13.10.2007 10:21
[QUOTE="Bradman"]Zdravím Vás, nebudu vysvětlovat proč jak a nač jsem si koupil A636 s českou licencí WM5 akorát v PDA je polština. Zařízení si chci nechat ale potřeboval bych Vás poprosit jestli by mi někdo kdo má toto stejné zařízení nebo A636N mohl zálohovat ROMku do formátu NK0 jak popisují na xda-dev stačí mi když to budou WM5 klidně s angličtinou (čeština by byla fajn :) ). Nikde na netu jsem nenašel funkční a to jsem to googloval celej den a myslím že jsem se při tom snad naučil i rusky. ASUS servis .... no nebudu se vyjadřovat - radu nemají. Jejich jediná rada je vrátit to ale to nechci. Takže pokud nic neseženu tak mám poslední možnost a to nahrát tam nějakou nefunkční romku a pak jim to poslat ať to dají do pořádku. Doufám že mi někdo z vás pomůže. Děkuji[/QUOTE]

Mam WM5 CZ aj WM5 ENG + upgrade z WM5 ENG na WM6
Bradman (5)|14.10.2007 20:35
[QUOTE="blade33"][QUOTE="Bradman"]Zdravím Vás, nebudu vysvětlovat proč jak a nač jsem si koupil A636 s českou licencí WM5 akorát v PDA je polština. Zařízení si chci nechat ale potřeboval bych Vás poprosit jestli by mi někdo kdo má toto stejné zařízení nebo A636N mohl zálohovat ROMku do formátu NK0 jak popisují na xda-dev stačí mi když to budou WM5 klidně s angličtinou (čeština by byla fajn :) ). Nikde na netu jsem nenašel funkční a to jsem to googloval celej den a myslím že jsem se při tom snad naučil i rusky. ASUS servis .... no nebudu se vyjadřovat - radu nemají. Jejich jediná rada je vrátit to ale to nechci. Takže pokud nic neseženu tak mám poslední možnost a to nahrát tam nějakou nefunkční romku a pak jim to poslat ať to dají do pořádku. Doufám že mi někdo z vás pomůže. Děkuji[/QUOTE]

Mam WM5 CZ aj WM5 ENG + upgrade z WM5 ENG na WM6[/QUOTE]

Ahoj a můžeš mi tu ROM nahrát na nějakej free ftp server jako je rapidshare?
j3nda_ce4you (25)|15.10.2007 17:35
je to pro 636 nebo 636n? kdyby to bylo pro n - taky by se mi to hodilo...

tohle by melo byt ceske wm5 pro 636n http://uploaded.to/?id=u6m02n - zkousel jsem to kdysi a neco to delalo, mel jsem pocit, ze mi to preflashlo fw na starsi verzi