Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Posun mapy klepnutím - přechod na detailnější měřítko mapy

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

mám mapy stejné oblasti v různých měřítkách a
    když posouvám mapu klepnutím za kraj na prázdné místo, tak se nenačte sousední mapa stejného měřítka, ale načte se mapa detailnějšího měřítka, což nechci, je to normální funkce nebo se musí něco nastavit aby to nedělalo?
    díkec za odpo...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Po kliknutí (resp. dvojťuknutí) na prázdné místo v mapě (asi mimo vyznačený ořez v kalibraci) se vždy natáhne nejpodrobnější mapa dané oblasti. Zavolání méně podrobné mapy se provádí kurzorovým tlačítkem (u mne přidáním či ubráním hlasitosti). Pro změnu nastavení horkých kláves lze použít EziexplorerCe Manager, nebo přímo editovat soubor s příponou (tuším) key.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

někde v nastavení konfiguraci je "auto load more detailed map" či tak nějak, mrkni na to, třeba to souvisí..

edit: resp. určitě to souvisí, jakmile se dostaneš s pozicí na místo, kde ozi ví o detailnější mapě, automaticky jí natáhne. O tom, že při autonavigování nepotřebuješ vědět o každé kadibudce v okolí není sporu,proto jsem to taky vypnul..

Podobná témata

1. Mapy.cz - kterým browserem se otevřou mapy?
    Od hotovyrado_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-01-2007, 20:56
  2. ozi CE a mapy
    Od marana v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-10-2006, 10:17
  3. Mapy
    Od v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 17-12-2002, 12:58