Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dokáže mi nědo pomoct s instalací systemu na iPAQ

Vap_ce4you (7)|21.4.2002 10:42
mam takovej problém s instalací jakého koly systému do iPAQ 3630 jednou jsem si stáhl Pocket PC 2002 verzi 2.07(určitě se jedná o betaverzi ) a teď jsem sehnal celou 2.14 a nejde mi nainstalovat tedy nejde nainstalovat jakákoli chtěl jsem nainstalovat zpátky verzi 1.77 ale taky nejde. . . popíšu co se děje - resetuji PDA dám do kolébky hned se zapne nabíjení přípojí se k PC pomocí ActiveSync 3.5 vypnu osvětlení dyspleje v PC zapnu instalaci Nastavím sériové připojení chvilku vyhledává najde řekne že je je v PDA verze 2.07 zmačknu upgrade delší a když zmáčknu poslední začne pracovat PC po 30sec. se v PDA zobrazí ta instalační tabulka s odhadem 30min a za 5sek. zbělá display (asi zamrzne PDA) počítač chvilku pokračuje ale za chvíli se zobrazí Error 113. A tak se děje po každý a také pokaždé jsem musel vyjet resetem. ( PDA funguje na betaverzi ale např. chybí tam kodeky zvuku a tudíž nemůžu dělat zvukové poznámky atd..) instalaci jsem zkoušel i v USB a to samé a pokusů bylo nejmíň 30[:dead:] - - - je tu někdo Chytrý kdo se vyzná v PDA a poradí já totiž už nevím jak dál možná to chce nějaký specielní prográmek nebo upgrade ale co vím na 100% je to že chyba Hardware to není !
Pavel Koza (4761)|21.4.2002 12:11
Tohle nepomuze?
DD_ (331)|21.4.2002 14:58
No a kdyby to nepomohlo tak tu mam navod vcetne vseho potrebneho jak pres seriovou konzoli naflashovat WinCE 3.0, a pak pres ne se da preflashovat PocketPC 2002 v. 2.14 uplne v pohode. Jediny problem ze pres tu konzoli to flashujete asi hodinu.

DD
Vap_ce4you (7)|21.4.2002 16:34
nefunguje to ani po stažení toho souboru rád bych dostal ten návod dík za pomoc a uvádějte e-maily abych se sváma mohl spojit
DD_ (331)|21.4.2002 18:48
Ten navod muzu poslat problem je ze ty zalohy ROMky maji danych 16MB, coz se mailem posila dost tezko. Jedine je dat nekam na FTPko nebo neco tak. No urcite se zkuste ozvat a nejak se domluvime.

DD
dd@globe.cz
ICQ#5239627