Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Antiradar přes PDA

Jamiroquai (18)|11.10.2007 20:16
Ahoj,
rád bych se zeptal, zda někdo při procházení webu nenarazil na něco jako antiradar, který by přenášel data přes bluetooth do PDA a to by upozorňovalo na displaji....předem děkuji za odpověd....
speed-komi (278)|11.10.2007 20:36
Čoveče, asi nic. Nejspíš to budeš muset vymyslet ty:)

Nikdy jsem o tom neslyšel, i jsem se po tom koukl, ale nikde nic. Ale do ppc to nepotřebuješ přenášet. když už budeš mít AR, tak si ho necháš na palubovce a uvidíš na něj. Ale jsou to poměrně drahé mašinky. Raději jezdi podle předpisů;).
daww (687)|11.10.2007 21:13
Ideální je navigace a radary pomocí bodů zájmu. Není to 100% ale všechny stacionární, průjezdní i křižovatky 100%. U mobilních jsou místa kde často stojí :-)
Ivo Pokorný (400)|11.10.2007 21:25
[QUOTE="daww"]... ale všechny stacionární, průjezdní i křižovatky 100%.[/QUOTE]

docela blahova predstava... :D

Jamiroquai:
O antiradaru s BT jsem jeste neslysel, i kdyz se o to trochu zajimam... :cool:
dort (1212)|11.10.2007 21:58
obávám se, že nic takového neexistuje :-( a ani nikdy existovat nebude, zbytečně složité a neprakticeké - snad každý solidní AntiRadar má i verzi s externím displejem a ovládáním :-)

Docent (1234)|11.10.2007 23:20
Jak se jmenoval ten šéf Škoda Auto, co to někde mezi Budějcema a Prahou napasoval pod náklaďák? A ještě se pak spekulovalo o tom, jestli na něj nebyl spáchán atentát?
Vsadil bych se, že měl v tom Superblbu nejmodernější antiradar s barevným displejem s 16 miliony barev a varovným zvukem, který slyší pouze teenageři...
Jezdím denně a skoro denně vidím bouračky, a když si dám dohromady ty pro mne nepochopitelné příčiny těch bouraček a diskusi tady, tak je mně to jasnější...

Prostě smaží to voloušek po dálnici stopade, za ním další 3 nárazník na nárazníku, v tom tomu prvnímu volouškovi zapípá antiradar, anžto zbohatlík u silnice má dálkově ovládaná vrata, takže voloušek v 1. voze to zahamstne, a ti další už to jaxi nestačí... Dost často se mezi ně dostane i někdo úplně nevinný...

BTW třeba dnes cca 17:15, obchvat Prahy u letiště směrem na Kladno - 3 dodávky, 2 osobáky... Fronta jak kráva jak od Plzně, tak od Dejvic... Pokud někdo zaviní nehodu, kterou přežije a zdrží stovky jiných řidičů, mělo by být v zákoně, že jsou tito řidiči povinni zastavit a nakopat dotyčného viníka do prdele...
Zdenek Malinsky (9781)|12.10.2007 11:42
Hlavní problém je v tom, že PDA nemá a ani se jako příslušenství neprodává žádné zařízení, které by bylo schopno zachytit signál radaru.[QUOTE="dort"] každý solidní AntiRadar má i verzi s externím displejem a ovládáním :-)[/QUOTE] áááá, šťastný majitel ;) který model doporučíš?

to docent
To je závist lidí s pomalými auty. ;)

Jak říkával pan Kemr: " když se jede obezřetně, nemůže se nic stát". :yes:
Jamiroquai (18)|12.10.2007 16:14
Ahoj,
šlo mi spíš o to, aby to mělo co nejmenší rozměry a žádný displej, tudíž by případný policajt neměl šanci zjistiti co to je, protože všechny informace bych měl na svém PDA, kde není problém případně vypnout displej nebo zavřít aplikaci.........ale jak vidím, tak bohužel.........chjo....
Miloš Strouhal (3997)|12.10.2007 18:51
S tim kopanim do zadku bych i souhlasil, kdyz nekdo neumi ridit, tak at jezdi zpusobne a pomalu, kdo ma ty ustavicne zacpy na Jizni Spojce vydrzet.. :? Pritom jde casto projet ve vsedni den celou Prahu po Spojce i plynule, bez popojizdeni v kolone, ale to na ni nesmi ten den vyrazit zrovna nejaky debil co ji na nekolik hodin zablokuje, jelikoz nedobrzdi dedu pred sebou.. :( Jinak databaze vsech radaru stazena z poi.cz do TomToma u me rulezz! ;)
dort (1212)|12.10.2007 22:34
[QUOTE="Jamiroquai"]Ahoj,
šlo mi spíš o to, aby to mělo co nejmenší rozměry a žádný displej, tudíž by případný policajt neměl šanci zjistiti co to je, protože všechny informace bych měl na svém PDA, kde není problém případně vypnout displej nebo zavřít aplikaci.........ale jak vidím, tak bohužel.........chjo....[/QUOTE]

nevidím důvod, antiradar není v Čr zíkonem zakázán :-) - pokud nemluvíme o rušičkách

4Docent = Tvůj sarkasmus je nádherný, jen Tě zklamu kvalitní antiradar reaguje v 99% jen na radary :-), ale jinak hezký pokus a upřímně to není chyba zbohatlého volouška č. 1, ale toho za ním jen mezi námi děvčaty :-)

4Zdeněk - pšššššt
Jamiroquai (18)|13.10.2007 09:32
Hoj,
tak co já vím, tak cca 1/2 roku zpátky byla v mediích diskuze na téma antiradar. A dle vyjádření ministerstva dopravy je pod pojmem antiradar považováno i zařízení, které signál z radaru neruší a tudíž dle mého názoru je i pasivní antiradar podle mě zakázán......tak proto.......
Jamiroquai (18)|13.10.2007 09:57
Ahoj,
ještě taková maličkost, aby mě někdo něměl za magora v rychlém luxusním autě......najezdím denně v průměru 300 km a jezdím Fabií s obsahem 1,2. Jezdím maximálně 110 km/hod. A v obci nejedu nikdy víc jak 60 km/hod. A zatím jsem vždycky (a bez problému) dobrzdil. Ale i 110km/hod je na odebrání bodů....a nejvíc mě dokáže vytočit někdo, kdo jede na devadesátce 70km/hod a já abych ho v klidu předjel, tak musím jet minimálně 100km/hod.....hawk....
Ivo Pokorný (400)|13.10.2007 11:10
[QUOTE="Jamiroquai"]Hoj,
tak co já vím, tak cca 1/2 roku zpátky byla v mediích diskuze na téma antiradar. A dle vyjádření ministerstva dopravy je pod pojmem antiradar považováno i zařízení, které signál z radaru neruší a tudíž dle mého názoru je i pasivní antiradar podle mě zakázán......tak proto....... [/QUOTE]

Ti co antiradar maji vedi... a Ti co nemaji media vetsinou odradila. A o to jim slo...
Ale to jsme jiz OT a tyto diskuze vcetne vyjadreni pravniku jsou jinde.