Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uprava klavesky pro WM

bkf1_ce4you (368)|11.10.2007 17:08
Zdarec vsichni,
delam klavesku ve VC++ (VS2005) podle samplu z WMCE 5.0 SDK a mam takovej problem kterej nedokazu vyresit. Jsem takovej ten pseudo-programator odchovanej na Delphi (a ted C# ve VS2005) tak s tim mam proste problemy. Upravil jsem klavesku tak ( je to na www.taptapsms.wz.cz/files/Dvoraksip.rar ) aby mela jen dve tlacitka ktery pisou jenom cislice 1 a 2 a tedka bych potreboval vytvorit z tech tlacitek takovy prepinace na podobnym principu jako je SHIFT ale po prvnim stisknuti se zmeni prepinac na klasicke tlacitko. Tim myslim konkretne aby po prvnim tapnuti na jedno nebo druhe tlacitko se nic nenapsalo ale doslo k takovemu "prepnuti" ze nasledne stisknuti jednoho z tlacitek teprve napise nejaky znak. Treba aby to bylo tak ze:

- stisknu prvni tlacitko, nic se nestane a ted kdyz stisknu prvni tlacitko tak se napise cislice 1 a kdyz misto prvniho tlacitka stisknu druhe tak se napise cislice 2 (po napsani 1 nebo 2 se klavesnice opet vrati do puvodniho stavu tzn. prvni stisknuti nepise ale prepina)

- stisknu prvni tlacitko, nic se nestane a ted kdyz stisknu prvni tlacitko tak se napise cislice 3 a kdyz misto prvniho tlacitka stisknu druhe tak se napise cislice 4 (po napsani 3 nebo 4 se klavesnice opet vrati do puvodniho stavu tzn. prvni stisknuti nepise ale prepina)

Mohl by me nekdo aspon trochu navezt jak tohle rozpohybovat?

Predem diky vsem za rady ;)
BKF.1
markus48_ce4you (4)|13.10.2007 11:28
programujem sice len v cecku ale to co si napisal sa navzajom vylucuje oba pripady sa nedaju sporavit, pokial ide len o jeden z nich tak ja by som to robil normalne cez if a naplnanie premennej po kliku na prve tlacitko
bkf1_ce4you (368)|13.10.2007 21:25
jj to je presne ono ;) pres IF...THEN by to bylo ok ;) ale problem je v tom ze moc se v tom kodu neorientuju jsem takovej ten hloupej Pascalista :/ nektery mista kodu mi neco rikaji ale v podstate v tom dost plavu :( Mohl by ses prosim na to aspon trochu mrknout jestli tomu budes rozumnet? Uplne by mi stacilo aby treba tlacitko 1 pri podmince ze promena "test" je rovna 1 napsalo "A" a kdyz je rovna 2 tak treba "B" ;) ja uz bych to pak snad nejak dokazal modifikovat aby to fungovalo i na ostatni tlacitka ;)