Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Flash USB disky

Dejv_ce4you (31)|13.4.2004 20:59
Dobrej.
Ja uz jsem asi uz dost otravnej s tím rozšířením té paměti ale napadla mě jedna ztřeštěná věc.Nedá se použít Flash USB disk(tužka a jiné)Jako zapisovací médium pro PDA přes kabel nebo něco jiného.Já už jsem o tom mluvil s několika lidmi ale nedokázali mi dát odpověď a řekli:Je to super nápad.Ale jak to vyřešit.
Je to jen nesplnitelný sen nebo již dávno realizovaný nápad.
Je to lepší než nějaké přepájení konektorů a možnost po...ehm.....(-škození).
Dík.Lidi majte sa.
brn (114)|14.4.2004 08:22
[QUOTE="Dejv"]Dobrej.
Nedá se použít Flash USB disk(tužka a jiné)Jako zapisovací médium pro PDA přes kabel nebo něco jiného.Já už jsem o tom mluvil s několika lidmi ale nedokázali mi dát odpověď.[/QUOTE]

Obavam se, ze u vetsiny PDAcek je ten USB jenom slave a nedokaze neco pripojit (pouze byt pripojen). Slysel jsem, ze poradne USB ma jenom Toshiba a Mio.
váňa (242)|14.4.2004 14:16
[QUOTE]Obavam se, ze u vetsiny PDAcek je ten USB jenom slave a nedokaze neco pripojit (pouze byt pripojen). [/QUOTE].

Je to pravda, přes USB lze jen "být připojen". :(
Dejv_ce4you (31)|14.4.2004 14:54
Jo ale neexistuje nějaká finta na tuhle věc.Je to asi tolik žádaná ale nedosažitelná věc.
Ale jen přece,Zůstává brouk v hlavě.
Dík za nápady,pište dál.
Pavel Koza (4761)|14.4.2004 16:59
Toshiba na to ma prostredek (USB host), poud pouzijete Host kabel, melo by to byt pripojitelne po HW strance. Ovsem jestli to bude fungovat i po SW strance, to bohuzel nevim...
Dejv_ce4you (31)|14.4.2004 17:12
kde se to dá sehnat popřípadě koupit nebo vyrobit.A jaká je cena.
Nejde to fakt opravdu jen přes USB Disk+kabel(klasický propojovací)+ipaq 3630
Pavel Koza (4761)|14.4.2004 17:29
[QUOTE="Dejv"]kde se to dá sehnat popřípadě koupit nebo vyrobit.A jaká je cena.
Nejde to fakt opravdu jen přes USB Disk+kabel(klasický propojovací)+ipaq 3630[/QUOTE]

Nejde. A u iPAQu to nejde proste by-design...
Dejv_ce4you (31)|14.4.2004 17:45
ted jsem četl na netu že se to dá vyřešit alespoň speciální Kartou CFtypeII a jednim kablem na propojení.Ale snad se najde nějakej šílenec,který něco zkompletuje a bude se to prodávat ve velkém(alespoň si to myslím) protože lidé užasi mají dost nějakých karet Sd,mmc,MS atd....
Ale je ale spoň nějaká naděje úspěšného propjení přes ten kábl s USB diskem.
Dík.
SQ (5)|18.9.2005 21:12
ja bych to skusi vyrobit mam taky 3630 posli link kde je to popsany
kubisz (1054)|20.9.2005 14:27
jeje, mluvilo se tu o kabelu k Toshibe na zprovozneni USB host...ja mel za to, ze to de jen s tou pridavnou krabickou pod cihlu, nebo? zkousel sem jednoduse vzit synchro kabel a redukci ze samce na samici a USB host nefakcil...co nejake obraceni pinu jakou u serial/paraler kablu??? diky