Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WOL - jak opravit BUG ve WM5?

ok2shi (98)|11.10.2007 12:28
Když chci ve svém Aximu (X51v) provádět autosynchronizaci souborů ve World off Line (Sunnysoft) při vypnutém PDA(a zapnutém WIFI), tak pdačko nenaskočí a také nelze nastartovat. Projevuje se to obecně při vypnutí PDA se zapnutým wifi. Je možné tento bug ve WM5 nějak odstranit? Výše uvedená autosynchonizace je v tomto případě nepoužitelná. Na předchozím PDA, který měl WM2003SE se to neprojevovalo. Díky za radu.
Zdenek Malinsky (9781)|11.10.2007 15:12
Neni to spise tim, ze WOL neni upraven pro WM5. Koukni, ze kdy je posledni verze.
ok2shi (98)|11.10.2007 18:05
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Neni to spise tim, ze WOL neni upraven pro WM5. Koukni, ze kdy je posledni verze.[/QUOTE]

Je fakt, ze posledni verzi maji pro WM2003SE. Ale stve mne, ze kdyz zapomenu vypnout wifi a vypnu pocketpc, tak se mi vetsinou nenastartuje (nekdy ano) a musim provest softreset. Neda se to nejak resit?
Zdenek Malinsky (9781)|12.10.2007 12:18
Nevím, WOL jsem zkoušel ještě na 2003, takže teď opravdu nevím a protože jsem "furtonlajn" ani to nepotřebuji. Zkus:
1. Napsat do Sunnysoftu s žádostí o radu či o úpravu softu pro WM 5 a 6.
2. Použít jinou alternativu (je-li to možné) - třeba RSS čtečku Davida Andrše pRSSreader(stránky jsou anglicky, ale prográmek je i česky), která může sloužit i jako off-line čtečka.

Koukni i do těchto vláken.




Přesunuto do sekce Sunnysoft