Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomocccc QTEK 8310

dav-id (45)|10.10.2007 23:27
Ahoj,dnes se mi stala strasna vec,nevim jak jsem to dokazal,mozna jsem smazal nechtene co jsem nemel,ale nevim.
|Takze k memu problemu,mam tam nastaveny jeden profil POTICHU ale jakmile ho chci zmenit na jakykoliv jiny tak mi to nejde,automaticky se to prepne na zpatky na profil POTICHU a nemuzu se toho zbavit,porad tam je ten profil POTICHU a ja chci jiny,nevim,co jsem s tim udelal??!!
Muzeme mi nekdo poradit co mam ted udelat?
mam qteka jen tyden
dekuji vsem
Lupus1 (65)|11.10.2007 01:43
Nejjistější je v tomhle případě provést HARDRESET (viz manuál)...
dav-id (45)|11.10.2007 08:15
[QUOTE="Viking11"]Nejjistější je v tomhle případě provést HARDRESET (viz manuál)...[/QUOTE]
Udelal bych to,ale nevim jak?najdu to nekde?
hujer_ce4you (142)|11.10.2007 09:28
Proboha proč hned dělat HR. Nejdřív zkus vše napravit.

Podívaje se do adresáře(složky) „\Application Data\Profiles“ na Qteku. Tam by mělo být pár souborů s příponou *.xml. Například Normal.prof.xml či Silent.prof.xml.
Všechny tyto soubory si (na chvíli, jako zálohu) zkopíruj někam do PC.
A pak je všechny smaž a restartuj telefon a vše by mělo být OK.

Více informací taky najdeš taky TADY
Ozvi se jak jsi dopadl.
dav-id (45)|11.10.2007 10:50
[QUOTE="hujer"]Proboha proč hned dělat HR. Nejdřív zkus vše napravit.

Podívaje se do adresáře(složky) „\Application Data\Profiles“ na Qteku. Tam by mělo být pár souborů s příponou *.xml. Například Normal.prof.xml či Silent.prof.xml.
Všechny tyto soubory si (na chvíli, jako zálohu) zkopíruj někam do PC.
A pak je všechny smaž a restartuj telefon a vše by mělo být OK.[/QUOTE]

Ano to je presne to co mi v telefonu chybi,to je asi to co jsem nechtene smazal,da se to nekde najit jinde?nebo kdyby jsi mi to nakopiroval od tebe a ja si to pak do telefonu nahraju, slo by to tak??
dekuji
dav-id (45)|11.10.2007 11:43
Mozna kdyby mi nekdo poslal zkopirovany ze sveho mobilu ty profily tak bych si je mohl nahrat zpatky k sobe do telefonu,
byl by nekdo tak hodny?presny misto kam je nahrat abych to zase treba nespletl,
dekuji moccc
xkryton (1)|11.10.2007 12:03
Mel sem podobnou prihodu a stacilo v settings>profiles a na ten podivnej pres Menu>Reset to default
dav-id (45)|11.10.2007 13:01
No,ale ja to tam nemam,chybi mi tam ty nazvy tech profilu s koncovkou.xml nebo tak nejak.
ojta (1)|11.10.2007 13:33
dav-id (45)|11.10.2007 13:40
dekujiiiiiii hned to zkusim dekuju mocc
dav-id (45)|11.10.2007 14:08
nechce mi to tam povolit nainstalovat(zkopirovat),porad to vyhazuje hlasku: nelze zkopirovat,pristup byl odepren....
hujer_ce4you (142)|11.10.2007 15:51
Sakriš, ty to ještě nemáš ani odemčené ... :O

Musíš provést tzv. AppUnlock tj. aplikační odemčení přístroje.
Vše potřebné najdeš TADY

Až to budeš mít, tak můžeš pokračovat.

PS. Jestli ty .xml soubory nevidíš, tak to může být taky tím, že máš zaplou volbu "nezobrazovat systémové a skryté soubory" na tvém PC (windows exploreru). Změnit to lze: klávesa Win+E -> Nástroje -> Možnosti složky -> Zobrazit -> Skryté soubory a složky -> Vyber že chceš zobrazovat

dav-id (45)|11.10.2007 17:53
tak jsem to vsechno udelal,progili se mi v pohode nahraly zpatky,ale muj problem stale pretrvava,nemuzu zmenit profil z POTICHU na jakykoliv jiny.
co ted?uz zacinam byt zoufaly!!
Chrono Leggionaire (187)|11.10.2007 18:07
zkus ten master reset, ale nejdřív si vše zazálohuj

start-settings-Clear Storage
dav-id (45)|11.10.2007 18:12
tak uz to mam,udelal jsem to podle tohohle navodu a je to v pohode,precvakavam profiy,dekuji vsem za pomoc
tady je ta stranka podle ktery jsem to provedl:
http://shadowork.net/index.php?sekce=clanek&clanek_id=118