Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kdo používá eurotel data nonstop na mda

pares (10)|13.4.2004 09:46
Jaké máte zkušenosti. S tímto tarifem.
ouio (65)|13.4.2004 12:04
Na serfování a stahování prográmků to jde bezva.Daj se poslouchat i některý rádia:))
Zdeno_ce4you (291)|13.4.2004 13:56
Podle mě, je MDA bez podobného tarifu nevyužité. Souhlasím, že na surfování a stahování je to dostačující. Osobně tuto kombinaci mohu doporučit.

S pozdravem Zdeno
hrtak_ce4you (314)|13.4.2004 20:10
jojo Datanonstop.... Bez toho by byla MDA skoro na nic....
Jiří Graz (180)|14.4.2004 01:41
[QUOTE="pares"]Jaké máte zkušenosti. S tímto tarifem. [/QUOTE]

Je dobrej.
Zde jsou:





MDAII Nastaveno -> GPRS 4+1 a Wmodem.exe volba BlueTooth
NB Nastaven -> BlueTooth modem,
Eurotel DataNonstop APN=Internet.Open.S
pares (10)|14.4.2004 07:59
no já jsem se jen ptal kvůli tomu ,že hodně lidí přechází od eurotelu z důvodu pomalosti přenosu atd
Exik (6)|15.4.2004 12:42
mno ma zkusenost po rocnim uzivani ET DATA NOSNTOP je takova, ze dokud byl tarif za puvodni cenu jeste bez volnych minut, bylo to super. pak nahle snizeni cen a celkove v Praze na temer vsech mistech byl internet GPRS temer nepouzitelny.
maximalne chodilo ICQ, ale na prohlizeni webu to temer nebylo.
zkusil jsem zmenit telefony, abych mel jasno. pouzival jsem SE T68i, Siemense S55 a ted MDA 1 a temer zadna zmena.

takze zaver je takovy, ze jsem u T-MOBILE tyden a lze rici, ze internet GPRS je pouzitelnejsi nez momentalne u Eurotelu. bohuzel v neprospech T-MOBILE hovori vysoka cena za internet - ted je to 1270,- s DPH :o/

jeste jedna poznamka. dle mych mereni lokalita Praha Letnany jel internet od ET temer kazdy pracovni den i vikend na jeden TimeSlot, sit byla vzdy pretizena. bohuzel i pulnoc byla takhle mizerna a pochybuji ze v pul jedne rano byla sit takhle pretizena??? mno to je dle meho habadura operatora a nezajem posilit sit. resil jsem mnohokrat s operatorem a bohuzel bylo vse zbytecne. takze jsem u T-MOBILE, musel jsem zmenit cislo coz je velmi neprijemne, ale zatim nelituji...
Miloš Strouhal (3997)|15.4.2004 13:21
..pokud jde o rychlost stahování,realnou samozřejmě,hlasuji pro T-mob,leze mi to až na 10kB za sekundu..

..před časem jsem si tu stěžoval na T-mob,že jim blbne připojení,nelze se připojit několik hodin v kuse,nebo nelze stahovat,atp..

..už je to odstraněno,tak tři neděle jim to jede naprosto korektně.:yes: :yes:

..ale bylo to těsné,ještě tak dva dny komplikací,a přešel jsem definitivně k Eurotelu..
jerzy_ce4you (230)|15.4.2004 19:09
Nemám žádnou zkušenost s mda - T-mobile, jedu na xda - Eurotel. Subjektivně to celkem jede, ale při stahování jsou znát podivné dávkové výkyvy v cyklu jednotek vteřin. Tím mám na mysli, že data se stahují a nestahují jakoby na střídačku. Přenos není tedy plynulý, zadrhává se. V browsování to ale není celkem znát. Jinak GPRS celkem nevypadává až v posledních cca. třech dnech. Lokace: Praha 4. Závěr: Nechal jem si aktivovat dynamickou veřejnou adresu před týdnem. Co myslíte, mám ji pořád 10.x.... Takže zase budu moct pokecat s blondýnou.