Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

htc kaiser (wm6) + win XP - nejde mi rozchodit synchronizace

golom (56)|9.10.2007 11:54
Zdravim technicky zdatnejsi... mam tento problem - po pripojeni HTC kaiser s wm6 pres Activesync 4.5 (jakakoliv jazykova verze) pres USB kabel se sice zarizeni pripoji, vidim ho, muzu ho prochazet... ale nefunguje synchronizace - stava se z ni, jak bych to nazval, nekonecna synchronizace - activesync pise ze synchronizuje ale zelene kolecko se toci a klidne i dve hodiny... vysledek je ze synchronizace se vubec neprovede - ani nenacte pocet nesynchronizovanych polozek. Jinak mam win XP sp2 a office 2003, takze taam by snad byt problem nemel. Zkousel sem i vypnout firewall (kerio) ale stale stejne... nevite nekdo co s tim? Mimo preintalace celych XPcek (coz take nevim jestli pomuze)?
golom (56)|10.10.2007 10:32
Tak vyreseno - pokud uplne shodim firewall, tak to beha... pokud ho jen pozastavim tak ne... aspon sem se dostal k jadru problemu. Asi nakej zakazanej port nebo co... No dneska budu prokracovat v patrani...
Zdenek Malinsky (9781)|10.10.2007 13:58
Kdybys nejdřív zkusil hledat, tak jsi o problémech s firewally věděl už včera. To není žádná nediskutovaná novinka.
golom (56)|10.10.2007 20:48
to si pis, ze sem hledal dost dlouho... ale o tom ze by bylo treba firewall uplne shodit, ne jen povolit sem se opravdu nikde nedocetl... tak... to je asi tak stejne prinosnz prispevek jako ten tvuj...:?
Zdenek Malinsky (9781)|10.10.2007 21:17
Nic si psát nebudu - nehledal.... když jen tak namátkou a pak třeba toto vlákno....tak to tam psáno je.

Jak jsem psal, je to "problém" starý 2 roky, s nástupem WM 5 a AS 4.x - stejný problém jsem měl s Keriem taky. Firewally od MS nebo Tiny Personal Firewall takto nezlobily.

golom (56)|11.10.2007 15:40
aaaa, mea culpa... napsal sem kerio, ale mam zonealarm... (uz se mi to mota) ale to me neomlouva... stejne sem k tomu neco nasel... sorry