Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 135 z 135 PrvníPrvní ... 3585125133134135
Zobrazené výsledky: 2,011 až 2,017 z 2017

Téma: HTC TyTN II (Kaiser, Vario III) - Nové ROM, flashování, zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Kaisera jsem si přesunul jako služební telefon takže mi stačí jen na tlefonování. doporučte rychlou, stabilní a čistou ROM na CZ vůbec netrvám. Díkes
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Ja momentálne používam Ultimate-X.V7.Naked.2G od PDA Corner a som s ňou spokojný. V základe neobsahuje ani Manillu, ani HTC Home, tak si ju človek môže prispôsobiť, ako chce.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od papik.i
    Chtěl jsem si ho stáhnout, ale nějaxe nemůžu zaregistrovat na tu jeho stránku odkud se to tahá:
    Nemyslím, že by byla potřeba registrace. Stáhni si z této stránky sakajati toolbar - http://sakajati.ourtoolbar.com/ a nainstaluj, pak ze sekce "home" a "lates room" si už můžeš načíst odkaz. :yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Jinak skušenosti s Ondrovou romkou - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=559578&highlight=Kaiser+CZECH&pag e=9, je rychlá, ale ještě je co dohánět, postrádám spoustu věcí, ale hlavně nefunkční bankovnictví. Autor sám píše, že jde jen o betu, tak se nemoho dočkaat až bude hotová plná verze.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

cau kluci tak uz dva dny sem se moril s telefonkem abych prehral soft povedlo se ale po druhe uz se mi seknul a mam tam jen tu barevnou obrazovku a nejsem chopen sehnat nikde original rom od Tmobilu abych ho mohl znova nahrat romku a uz nevim co stim ruu mam to mito dohraje jen potrebuju tu rom abych to tam dostal. a kterej je nejlepsi soft pro vario 9100 od t.mobilu je to G4 mrcha a neda se odblokovat tak to delam pres shell tool prosim poradte jo a cet sem toho dost ale zadna co sem si stahl me to nechce nahodit diky Atlantan

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravím. Myslím, že nejsem až taková lama a pár HardSPL mám za sebou, ale bohužel odešel mi Touchpro a tak mi nezbývá než chvíli pobýt se staršíma zařízeníma než operátor dá nové a tak po pomalosti s artemisem zkouším kaisera, ale nějak mi uniká použití sspl. Pokud si dobře vzpomínám vždy jsem jen spustil exe soubor a hardSPL se provedlo, ale tady to spuštění z PPC sspl a připojení USB mi přijde nějaké krkolomné, opravdu je to nutné? Nejde jen si stáhnout hardSPL a naisntalovat (buď přez USB nebo SC kartu?) Díky za radu. Pročítám thready, ale pořád to nějak nechápu, i video jak na to je na youtube, ale přijde mit to zbytečně složité.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Dobry den. Mam problem. Vlastnim HTC tytn II a z nejakeho me neznameho duvodu mi kleknul OS. Kdyz se pristroj pokusim zapnou obevi se boot loader (trikolora) se zakladnima inf. a dal se nehnu. pokousel jsem se tel preflashovat asi podle peti navodu ale selhavam na JumpSPL ktery nemohu do tel dostat protoze nevim jak. Moc prosim o pomoc uz jsem po trech dnech zoufalej.

Strana 135 z 135 PrvníPrvní ... 3585125133134135

Podobná témata

1. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 10:02
  2. Reakcí: 245
    Poslední příspěvek: 16-07-2009, 08:20
  3. Reakcí: 394
    Poslední příspěvek: 05-07-2009, 15:49
  4. HTC TyTN II (Kaiser) - flashování samotného rádia
    Od JP_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 21:53