Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 35 z 135 PrvníPrvní ... 2533343536374585 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 511 až 525 z 2017

Téma: HTC TyTN II (Kaiser, Vario III) - Nové ROM, flashování, zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak tu "super rychlou" rom WM6.1 mam cca 4 hodiny a jde pryc naprosto bez slitovani. Seka se to, sezralo to na muj fkus az nejak moc pameti a navic se mi to zda spis jeste pomalejsi nez byla puvodni romka od vyrobce. Fuj, uz nikdy vic. Jedine co mi bude chybet je smsky jako chat, protoze na kaisera sem presel z palmu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Tak už jsem byl nahlodanej že po půl roce flashnu novou ROM ale jak čtu tak to není žádná sláva. Tak jaká je teď opravdu rychlá a stabilní ROMka.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Stara dobra helmiho clean a pak nothrills

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

jenom sem nesmel poslouchat vase rady, ale originalni text. to usbcko se musi pripojit hned pri resetu a pak spustit aplikaci. jakmile se ukaze usb, vyndat a zase zandat kabel a je to ok
    Neplati pro kazdy HardSPL.Jsou totiz tri druhy instace HardSPL. Hard SPL v1 a po te manualni HrdSPL 1.56 a 1.93.
    Pro kazdy plati jiny postup.Ten co jsi popsal ty prati pro klasicky Hard SPL v1

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od denitex
    A to jsi zjistil kde, že máš původní ROM? Na úvodní obrazovce nebo jsi se podíval do nastavení-systém-info o zařízení???

Podíval jsem se do Nastavení - systém - info zřízení. Je tam neustále beze změny:
    ROM: 1.56.405.5
    ROM datum: 08/28/07
    Rádio verze: 1.27.12.32
    Protokol verze: 22.45.88.07H

Bez jakékoliv hlášky "úspěšně flashuju", abych po restartu HTC zjistil, že verze ROM zůstala stejná... ... Tak co s tím??

Registrace
    Jun 2006

Zrejme flashujes pouze HardSPL dokola a nikoliv samotnou rom.Pokud jsi provadel HardSPL cekali by te celkem dva flashe,nejdrive samotne HardSPL,coz trva chvili, a pak novy flash jiz zminene csy romky,coz je hruba priblizne 10 minutova zalezitost pokud jde o kompletni realese vcetne radia,nebo cca do 5 minut flash samotneho OS.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od uiqjirka
    Zrejme flashujes pouze HardSPL dokola a nikoliv samotnou rom.Pokud jsi provadel HardSPL cekali by te celkem dva flashe,nejdrive samotne HardSPL,coz trva chvili, a pak novy flash jiz zminene csy romky,coz je hruba priblizne 10 minutova zalezitost pokud jde o kompletni realese vcetne radia,nebo cca do 5 minut flash samotneho OS.
    Mno, prográmek píše, že by to nemělo trvat déle než minutu. A taky že ne. Nejdříve je tam 0% a za 3 sekundy 100% a hned restart.
    :-/

Registrace
    Jun 2006

Protoze flashujes porad dokola to same a to HARD SPL nikoliv romku.Prober se.Proto to trva jen takovou chvilku!Jak uz jsem psal flashujes porad dokola HardSPL,nikoliv romku!!!!!

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

To jsou mi veci, koukam, ze tady vice nez jinde plati - kdyz dva delaji totez, neni to totez. Ale dneska mam asi den blbec, nahral sem si RUU_Kaiser_HTC_CZ_1.83.462.0_CSY, slabe paradne rychle, neseka se, zabira malo pameti, jenom takovy maly detail - naprosto vubec mi NEJDE ZVUK! Proboha, ja uz nechci nic flashovat. Nesetkal ste se nekdo stim??? Nemel sem prehrat radio? Nebo jak to vlastne stim radiem je, prepise se samo spolu s romkou?

Registrace
    Jun 2006

Mas nekompaktibilni radio k teto rom,proto ti nejde zvuk.Pred timto uz take nekolikrat varovano.Flashni napriklad 1.27.15.32.
    ZDE verze radii podle rom - WM6 nebo WM6.1.Hlavne vynech RADIA od AT&T

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zrovna sem to prelouskal na xda-developer sem hold vul, driv jednam nez myslim. Nejak moc nechapu, jak na te strance mam spravne radio vybrat, jedine kriterium co vidim je verze WM (6, nebo 6.1). Mohl by jsi me prosimte jeste trochu nakopnout, nebo radeji doporucit. Moc diky.

Registrace
    Jun 2006

1.83 je romka WM6 takze logicky vybiras radia pro WM6.Co je na tom sloziteho.Vyhybej se radiim od ATT

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

To jsem nastesti taky pochopil, ale pak je tam moznost z nekolika dalsich, takze sem postupoval dle selskeho rozumu a sosnul tu podle data posledni 1.27.15.32 tak snad to pobezi.

Registrace
    Jun 2006

Samozrejme ze pobezi,uz jsem te jednou na tuto verzi odkazoval

Nováček
    Registrace
    May 2006

flashni to radio co mám v podpisu, a potom nezapomeň na HardReset, bez HR by to mohlo dělat problémy, mě třeba začal zlobit foťák

Strana 35 z 135 PrvníPrvní ... 2533343536374585 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 11:02
  2. Reakcí: 245
    Poslední příspěvek: 16-07-2009, 09:20
  3. Reakcí: 394
    Poslední příspěvek: 05-07-2009, 16:49
  4. HTC TyTN II (Kaiser) - flashování samotného rádia
    Od JP_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 22:53