Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vista + WM6 - chyba pri synchronizaci

tanhem (2)|7.10.2007 22:25
Pri synchronizaci WM6 s Device Center ve Viste mne to vyhodi nasledujici error:
[CODE]Synchronizaci s počítačem nelze dokončit. Zmenšete velikost své poštovní schránky odstraněním nějakých položek či složek a opakujte akci.[/CODE]

- "postovni schranky" - nevim co je tim mysleno, kazdopadne sychronizuju jen kalendar, kontakty, poznamky a ukoly - celkova velikost ~10MB
- v zarizeni(ASUS 639) je spoustu mista - ukazatel pameti ukazuje 42MB volne pameti v "Ulozite" a 24 v "Programy", dale 800 na Flash a dalsi 2GB na SD
- kde se da zobrazit velikost jednotlivych slozek jako v outlooku(kde staci kliknout pravym na slozku, vlastnosti, dale velikost slozky)
- lze nejak zmenit umisteni datovych souboru kalendare/kontaktu/poznamek/ukolu - treba by to potom vyresilo problem s "nedostatkem mista" - presunul bych to na SD kartu


nesetkal se nekdo s podobnym problemem?


diky za pomoc
kubisz (1054)|8.10.2007 11:05
v pocket OT se da nastavit, aby se prilohy ukladaly na kartu, ale bud mate poskozeny soubor (asi xxx.pst ve Vasem win profilu) a ten hlasi jinou velikost, nez doopravdy ma, nebo mate napriklad v poznamkach nejakou velkou prilohu, kterou nelze do PDA ulozit...o synchronizaci mailu jste nemluvil, cili tu vynechavam...

a nebo je chyba jeste uuuplne nekde jinde...zkuste GGL...
JoU81_ce4you (116)|8.10.2007 11:15
Ten pst soubor se da otestovat utilitkou co je primo v Office, jmenuje se to nejak jako scanpst.exe nebo tak nejak...
tanhem (2)|8.10.2007 22:11
Diky za odpovědi, včera v noci jsem to vyřešil tak, že jsem všechno exportoval do noveho pst souboru, smazal office profil, office a device center, všechno nahrál znovu, importoval a úspěšně sychronizoval ... teď už vim, že by nejsíš stačilo jen provést ten check :)
JoU81_ce4you (116)|8.10.2007 22:18
Z toho plyne ponaučení - ráno moudřejší večera :D