Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS aplikace

pepa.b_ce4you (12)|7.10.2007 15:36
Ahoj!Nevíte prosím někdo,zda existuje nějaká navigace,či nějaká nadstavbová aplikace, do který by šly nadefinovat určitý body na naplánované trase,kterými NECHCI projet?Jedná se mi o to,že máme vysokozdvižnou plošinu postavenou na Volvu. Má asi 18tun a to nejdůležitější,je vysoká 3,8metru.Protože je to plošina,máme mraky vyjímek,co se týká vjezdů do měst a tam,kam se obvykle s takovejma velkejma krávama nejezdí. Takže bych potřeboval,abychom mohli zadat trasu a místa kudy nechceme jet (mosty pod 3,80m).Jezdíme jen po České republice.Budu vděčnej za jakýkoli info.Díky.Pepa
Docent (1234)|7.10.2007 16:00
Na ww.poi.cz byla včera přidána kategorie Nízké podjezdy, jenže zatím není zdaleka úplná a navigace s ní pochopitelně nepracuje automaticky tak, aby se těm místům při plánování trasy vyhnula.
pepa.b_ce4you (12)|14.11.2007 10:37
Díky ale to je mi k ničemu,protože když zadám vypočítat alternativu-vyhnout se uzavírce,tak mě to většinou hodí do takový uličky,kde máš starosti s větším osobákem:) .Spíš jsem myslel,jestli něco nefunguje na nějakém podobném principu,jako"Vyhnout se placeným úsekům".Myslím,že by ten skript měl bejt dost podobnej ne-li stejnej.Prostě když to řeknu hodně zjednodušeně tak všechny ručně (protože neexistuje žádná databáze,i autoatlasy z ČESMADu maj jen průjezdní a pár měst PHA,Brno a uzž skoro nic)zadaný body by byly v jednom souboru,kterej,pokud by byl aktivní,by byl automaticky vynecháván při plánování trasy:).
mates2 (133)|20.11.2007 19:53
Aby s informací o průjezdní výšce, případně maximální tonáži, mohl navigační sw při výpočtu pracovat, musely by tyto údaje být zaneseny v mapových podkladech. Stejně jako mýto či rychlost. A toho se asi brzy nedočkáme. Vždyť ty informace nelze získat ani na netu (vyjma POI.CZ ;) ), třeba ve formě "tabulky".