Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 32

Téma: TomTom 6-Čekání na platný signál GPS

Nováček
    Registrace
    May 2007

Mám TT6 na HTC HTC P4550 TyTN II a vždy když zadám, aby navigoval stále píše Čekání na platný signál GPS nevíte co stím je kde to nastavit aby to konečně šlo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Nainstalujes-li si TomToma z originalniho cd dodavaneho ke Kaiserovi a vlozis-li legalne zakoupene mapy a spustim TomToma,nemusis nic nastavovat.Spustis tomtoma,ktery nabehne do 3 vterin a v rozmezi asi 15 sec najde i satelity a muzes navigovat.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Mám to nainstalovaný z original CD co jsem dostal ale zatim tam mam jen mapu Prahy co si muzes zdarma stahnout na jejich strankach muze to byt tim?

Registrace
    Jun 2006

Vylez ven pred barak,spust TomToma,nejpozdeji do 30sec uvidi TomTom vsechny satelity.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

TomTom má samostatně mapu Prahy?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

nejen prahy, ale i dalších českých a evropských měst, jdou stahnout, resp. vždy jen jedna, jako tzv. testovací u TTN, které jsou nově obsaženy v pda s gps (tzv. TomTom Navigator Taster verze)

Registrace
    Jun 2006

Presne tak,muses si zdarma stahnout jednou jednu mapu jakehokoliv mesta

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Docente, taky zírám jak puk :O , to slyším poprvé. Jeden se pořád musí učit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Tak to fakt zírám, já před časem používal iPaq 6514, a tam šla stáhnout jen mapa (tuším) Amsterodamu, Prahu ani nic jiného v blízkém okolí to nenabízelo...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

no zas až o tolik jste kluci nepřišli, jedná se o staré verze map:
    ID=Praha 650 build=1194

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od uiqjirka
    Nainstalujes-li si TomToma z originalniho cd dodavaneho ke Kaiserovi a vlozis-li legalne zakoupene mapy a spustim TomToma,nemusis nic nastavovat.Spustis tomtoma,ktery nabehne do 3 vterin a v rozmezi asi 15 sec najde i satelity a muzes navigovat.
    Upřímně řečeno, mám TomToma přesně tak, jak píšeš (orig. součást Kaisera) a přitom mi dělá to samé, co píše autor zakládajícího příspěvku.... :-(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Nainstalujes-li si TomToma z originalniho cd dodavaneho ke Kaiserovi a vlozis-li legalne zakoupene mapy a spustim TomToma,nemusis nic nastavovat.S
    No to je zas hláška... Jaký v tomhle je rozdíl mezi legálně zakoupenými mapami a mapami legálně staženými třeba z P2P?
    Spustis tomtoma,ktery nabehne do 3 vterin a v rozmezi asi 15 sec najde i satelity a muzes navigovat.
    TomTom naběhne do 3 vteřin ? Axim X51v nepatří zrovna mezi nejpomalejší PDAčka a o těch 3 vteřinách si můžu nechat leda tak zdát, ve skutečnosti je to zhruba čtyřnásobek...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

legálně stažený mapy z P2P ? si děláš kozy ? ...hoši se bavěj o Kaiserovi!

SMAZAT

Registrace
    Jun 2006

Uz se to resilo v threadu o kaiserech,TomTom na Kaiserovi opravdu nastartuje do 3 vterin,uzivatele kteri ho maji to mohou jen potvrdit.Pokud tomu neveris,zastav se na sobotnim srazu ce4you,kde ti to rad nejen ja predvedu.
    A pridavan nyni natocene video specielne pro Docenta,video je natocene HTC Advantage v koupelne,takze omluvte kvalitu.Pro prehrani doporucuji quic time player ktery umi mp4 nebo si to prevedte do jineho formatu anebo si to prehrajte ve svem pocket pc nejlepe.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Zdravim,

TT6, WM5 (HTC Herald) pise
    "Chybi zarizeni GPS! (Rezim letadla)"

Uz jsem progoogloval cely internet, vyzkousel kde-co a jednou!! se mi to povedlo, jenze nevim proc/jak, takze ted zase nic.

GPS BT-338 mi drive s tim samym zarizenim fungovala, takze zrejme bude negde neco spatne nastavene. Nejede mi to ani v odgps.

Dekuji za pomoc...potreboval bych asi presny navod jak to rozjet v WM5, mam volne jenom porty com6/com7, ale to by snad mohlo stacit.

P.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Signál
    Od lukbe_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 22:39
  2. n520 nechytí signál s TomTom, s iGO ano
    Od killerGBU_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-06-2007, 12:45