Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze Sunnysoft Contacts!!!

JMsunny (4)|5.10.2007 14:04
Opět podstatně zrychluje a usnadňuje práci s kontakty. Integruje se v rámci systému a poskytuje uživateli chybějící funkce. Atraktivní vzhled plně přizpůsobitelný přání uživatele, velká klávesnice pro pohodlné vyhledávání a okamžité ukládání čísel jsou jen některé z mnoha užitečných funkcí, jež tato nová aplikace přináší.

V nové verze naleznete některá požadovaná zlepšení. Z hlavních zlepšení jsou to například:
# NOVĚ!! nové skinování
# NOVĚ!! možnost vytvářet vlastní vzhled
# NOVĚ!! zobrazení jména kategorie v záhlaví
# NOVĚ!! možnost vytáčet speciální znaky („+, * a #“)
# NOVĚ!! výběr jazyka přímo v kontaktech
# NOVĚ!! nové zobrazovaní ikonek - fotka na druhé straně než tlačítka
# NOVĚ!! uchování vybrane kategorie v paměti

Demoverze ke stažení na stránkách Sunnysoft.



p.a.Ť.o (69)|5.10.2007 14:11
hmmmm? :) zní to slibně, šup s tím na test...
sikula05 (272)|14.10.2007 01:12
Můj test se zatím jeví jako bezproblémový:yes: Nepodělil by se někdo z Vás o nějaký ten nový skin???Podle návodu co má výrobce k dispozici na webu je to pro mě vyšší dívčí...:D

Edit:možná jsem našel malý problém-pokud si chci změnit skin/záložka vzhled/, tak mám na výběr čtyři a jmenují se stejně HTC Touch,a jen ten druhý v pořadí je použitelný/černý s vysvícením zvýrazněného kontaktu/, ale v adresáři programu, ve složce skin, jsou čtyři jiné skiny /zelený,červený, modrý a černý/-ale ty se mě nedaří aktivovat.
p.a.Ť.o (69)|16.10.2007 15:18
jj, funguje dobře - konečně vychytaný, po ne moc úspěšném začátku s verzí 1.0 ;)
..s tím skinem je to asi tvůj problém - já mám na výběr 4ři, touch, blue, green a red. aktivovat mohu všechny..
JMsunny (4)|16.10.2007 15:24
[QUOTE]Edit:možná jsem našel malý problém-pokud si chci změnit skin/záložka vzhled/, tak mám na výběr čtyři a jmenují se stejně HTC Touch,a jen ten druhý v pořadí je použitelný/černý s vysvícením zvýrazněného kontaktu/, ale v adresáři programu, ve složce skin, jsou čtyři jiné skiny /zelený,červený, modrý a černý/-ale ty se mě nedaří aktivovat. [/QUOTE]

Nemohu poradi nic jineho nez preinstalaci... nez budes pripadne znovu instalovat, smaz vsechny stopy po puvodni instalaci. Bohuzel jsme se s timto problemem jeste nesetkali..
sikula05 (272)|17.10.2007 12:28
Nepřeinstaloval jsem, ale za pomoci uživatele p.a.Ťo /kterému tímto děkuji/, jsem přehrál ty nefungující skiny těmi co mě poslal...a už to běží OK:yes:
p.a.Ť.o (69)|17.10.2007 14:18
no, je ale pravdou, že ta přeinstalace by byla mnohem rychlejší ;)
sikula05 (272)|17.10.2007 23:50
A mám ještě další problém, no možná spíš dotaz.Podle jakého kritéria se řadí smsky v historii,jak kontaktu,tak i celkové???Určitě ne podle datumu nebo i odesilatele...protože třeba dnešní smsky mám zhruba uprostřed:mad:
Jirka S (75)|25.10.2007 07:18
Ahojte, [QUOTE="p.a.Ť.o"]no, je ale pravdou, že ta přeinstalace by byla mnohem rychlejší ;)[/QUOTE] - bud je to chyba nekterych zarizeni (je-li to mozne?) ale preinstalace nepomohla. Mel jsem ten samy problem, nejdriv jsem proste preinstaloval - nepomohlo. Pak jsem nejprve odinstaloval, restartoval zarizeni (MDA2 s WM5), nainstaloval, restartoval. Nepomohlo. Skin v nabidce - porad 4 x HTC ... - kouknul jsem se do instalacniho adresare a v .ini souborech prejmenoval nazev skinu z HTC na Red, Green. Po jejich nastaveni ale rada obrazku chybela... potvrzuji problem Sikuly.
Jinak super aplikace, zajimalo by me akorat, jestli by nebylo mozny, aby mi nabidla u kontaktu s vice cisly a e-maily neco defaultne podle nejakeho nastaveni, ktere mi chybi (treba moznost na 1. pozici umistit mobilni cislo by byla fajn). Ted mi u kontaktu s pevnou, mobilem a e-mailem cpe na prvni misto e-mail, pak musim sipkou zvolit telefon (to uz za pouziti jednoho prstu neni tak snadne).
A probouzi se zmeskanym hovorem - to mi trosku leze na nerva :-)
JMsunny (4)|25.10.2007 09:57
[QUOTE="Jirka S"]Ahojte, ....kouknul jsem se do instalacniho adresare a v .ini souborech prejmenoval nazev skinu z HTC na Red, Green. Po jejich nastaveni ale rada obrazku chybela... potvrzuji problem Sikuly.[/QUOTE]
zajimave.. zkus prosimte jeste odinstalovat - vymazat vsechny adresare tykajici se Sunnysoft Contacts a potom znovu nainstalovat....
V kazdem pripade predavam vyvojarum, at se nad tim zamysli... ;)
[QUOTE="Jirka S"]...nabidla u kontaktu s vice cisly a e-maily neco defaultne podle nejakeho nastaveni, ktere mi chybi...
A probouzi se zmeskanym hovorem - to mi trosku leze na nerva :-)[/QUOTE]
Diky za napady - pevne doufam, ze se mi to do dalsi verze podari (jeste) protlacit..
sikula05 (272)|25.10.2007 11:12
Ještě kdyby byla nějaká reakce na to řazení Smsek;)
JMsunny (4)|25.10.2007 11:22
[QUOTE="sikula05"]A mám ještě další problém, no možná spíš dotaz.Podle jakého kritéria se řadí smsky v historii,jak kontaktu,tak i celkové???Určitě ne podle datumu nebo i odesilatele...protože třeba dnešní smsky mám zhruba uprostřed:mad: [/QUOTE]
Omlouvam se za pozdni odpoved - problem zjistuji a vylepim hned jakmile dostanu odpoved od vyvojaru... Zatim cekam... :sarcastic:
Jirka S (75)|26.10.2007 00:43
Skvela odezva, to se musi nechat, vazne. Jen tak dal - rekl bych, ze Sunny Contacts maji obrovskou nadeji!
martasex (3)|3.12.2007 17:41
jojo program dobrej a po black skinu mám jen jeden námět na dotažení k naprosté dokonalosti.
Zálohování kontaktů na paměťovku. Vím že na to existuje minimálně jeden opravdu funkční program ale kdyby to bylo součástí asi bych i učurával radostí!!!! :yes:
a možná i druhý nápad aby skin převzal i vládu nad skinem telefonu ať je to stejný a nemusím hledat náhrady. Kdyby se Vám tyhle dvě věci povedli tak snad zaplatím znovu.
dík

P.S. to placení nemusí brát sunnysoft úplně doslovně :D
Jirka S (75)|4.12.2007 11:10
Jen tak mimochodem - na zalohovani kontaktu doporucuji skvelou freeware utilitu - PIM Backup.
Zdenek Malinsky (9781)|2.5.2008 15:51
Od 1. května 2008 máme verzi 1.3.
jardan_ce4you (16)|12.8.2008 14:52
Honza102 (182)|20.12.2008 12:02
Isomil (47)|22.12.2008 19:07
Verze 2 je fajn, připadá mi i rychlejší a je v ní schováno několik ovládání prsty (např. z režimu vizitka se vrátite do konktu pohybem prstu doleva) atd.
Jen zatím špatně zobrazuje historii SMS k vybranému kontaktu.
Doufám, že to opraví, poté neznám lepší aplikaci na kontakty:yes:
P.S. ještě ta barva vysvíceného kontaktu je hrozná, ale to naštěstí není problém změnit.:cool: