Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-TEN x500+ alebo ASUS P535?

mascot_ce4you (10)|5.10.2007 08:07
Chystám sa kúpť novú mašinu ale neviem sa rozhodnúť medzi E-TEN x500+ a ASUS P535. Mohol by mi niekto poradiť? Lebo som nenašiel žiadne veľké rozdiely až na výdrž baterky a to že x500+ má EDGE. Pls poradte
Zdenek Malinsky (9781)|5.10.2007 13:31
Třeba VGA displej - to není pro tebe rozdíl?

Přesunuto do Jaké si mám vybrat....zařízení ?
neocz (15)|5.10.2007 14:07
nebo třeba to, že u X500+ byl zastaven prodej z důvodu poruch. informace je přímo z www.e-ten.cz

a to jsem si ho chtěl taky koupit.
Eso Rimmer (23)|12.10.2007 12:49
neocz:
v PDA se nevyznám, ale jelikož zvažuji koupi x500+, tak jsem si pročetl různé diskuze apod a přijde mi, že jde hlavně o konkurenční boj jednotlivých českých prodejců, kteří na sebe navzájem kydají hnůj a tím poškozují značku Eten. Kdyby mělo dojít k zastavení distribuce kvůli poruchovosti, tak by se tak nestalo jen v ČR, ale především jinde ve světě. Stejně tak diskuze v českých fórech mi přijdou spíš jako flame, než nějaké objektivní hodnocení.
Marian Veselý (662)|12.10.2007 12:59
zastaveni distribuce je blamaz od distributora Eshop.cz, protoze mu Eten sebral distributorstvi. K zadnemu zastaveni distribuce NIKDY NEDOSLO! Co se tyka vyberu zarizeni, mel jsem eten x500+ a jako telefon s kalendarem a na obcasne vyrizeni posty to staci, ovsem pokud potrebujete opravdu zarizeni pro maximalni nasazeni, narazite na problem male RAM. WM6 v kombinaci s VGA je opravdu zrout pameti a to je nejvetsi brzda tohoto zarizeni. Naopak u Asuse by mi vadila absence EDGE.
neocz (15)|12.10.2007 13:00
no, pokud by jsem se to dočetl na nějakém fóru svázaném s konkurencí, tak bych se tím nezabýval, ale pokud to oznání dovozce, tak to je důvod k zamyšlení.

celosvětově--- může být problém s češtinou

neocz (15)|12.10.2007 13:02
dobrá, tak jestli je to pomsta, tak jim to vyšlo. koupil jsem ASUSa