Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: Průzkum: 9.-11. listopadu 2007 oficiální sraz CE4YOU - máte zájem?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

No tak potom jedině G-cko :sarcastic: Nic dalšího krom Plzně se neda pít.Asibych tu pípu mohl přivést pokud by byl někdo kdo to umí obsluhovat

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Sakra chlapi, vy jste vsichni hrozne zmlsany. Hitlera na vas. Ze objednam Holbu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

No dobře,tak naložím i soudek aby labužníci měli pré.Akorát ta obsluha..... Opravdu to neumím.

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Honzabr
    No dobře,tak naložím i soudek aby labužníci měli pré.Akorát ta obsluha..... Opravdu to neumím.
    Ať si pak každej obsluhuje sám, se ještě uvidí, jak jim bude stačit budvar

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Super, 4. termín zanesen do mobilního kalendáře Budvar naprosto vyhovuje Není někdo z Prahy, kdo by zkousl jednoho pasažéra navíc? Byl bych mu velmi zavázán

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

V případě výhry 4. termínu budu mít 2 místa.

Registrace
    Mar 2004

Seznam předběžně přihlášených:
    Miloš Strouhal 1-2
    Viktorcd 1-2
    Phacker 1-2
    Ondřej Fabianek
    Francis
    Pinochio
    Docent + odborný asistent
    MilanSu
    Falco 1-2
    Chuck 2
    Zdeněk Malinský 1-2
    Pavel Koza
    Windmaster
    Ipf
    Honzabr 2
    Carabei

Tedy 19 - 24 lidí. Jsem zvědav, kolik se lidí skutečně přihlásí a kolik nás nakonec v Úpě bude.

Pokud jsem na někoho zapomněl a není v seznamu, ať se ozve, stejně jako pokud je tam někdo navíc. Zítra budu vědět cenu, tak dám do fóra nové a oficiální vlákno k oficiálnímu srazu. Zatím rozmýšlejte, co si budete chtít objednat za papu a co k pitíčku, popř. nějaké "furtžerky" na večer a další legální drogy.

Ještě k pivu. Není problém objednat sud Plzně, ovšem bude problém:
    1 .pokud se nevypije
    2. I když Honzabr přiveze pípu, bude to umět někdo narazit a pak obsluhovat? Má to extra chlazení?

Nebude tedy nakonec jednodušší objednat si lahváče (pro ranní práče)?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

S naražením to u mne bude horší, já když naposled narážel sud, tak se to dělalo způsobem jako ve Slavnostech sněženek... Akorát mně to nevyteklo okolo .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no sud dneska už narazí i 5-ti leté dítě, to mi věřte, když ho dokážou narazit i blondýny

jinak pokud budete mít tzv kufr, neboli přenosnou pípu, tak je to všechno v jednom včetně chlazení, ale moc bych to nehrotil, neb na naražeče od G, či Budvaru jsou i tyto piva

Pivovary: Běleč nad Orlicí, Benešov, Blučina minipivovar, Broumov, České Budějovice - Budvar, České Budějovice - Měšťanský pivovar, Dolní Sklenov minipivovar, Dražič minipivovar, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Klášter Hradiště nad Jizerou, Kutná Hora, Lanškroun, Louny, Malý Rohozec, Miletín minipivovar, Náchod, Nošovice, Nová Paka, Nymburk, Olomouc Svatováclavský minipivovar, Pardubice, Pelhřimov, Plzeňský Prazdroj a Gambrinus, Podkováň, Polička, Praha minipivovar U Medvídků, Prostějov minipivovar, Protivín, Rakovník, Strakonice, Třeboň pivovar Regent, Velichov minipivovar, Velké Meziříčí minipivovar, Vojkovice minipivovar, Vysoký Chlumec - Lobkowitz, Železná Ruda minipivovar, Želiv minipivovar, Zlatý bažant.

A tady už si snad vyberete :-)

Registrace
    Mar 2004

Slibuji co jsem slíbil.

XI. oficiální sraz

V diskuzi pokračujte ve výše uvedeném vláknu. A kdo to myslel opravdu vážně se svou účastí, ať se dle pokynů přihlásí. Díky.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-11-2010, 16:33
  2. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 22-11-2009, 11:15
  3. Průzkum trhu: velký jarní víkendový sraz ce4you
    Od Zdenek Malinsky v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 21:48
  4. Reakcí: 126
    Poslední příspěvek: 09-12-2007, 15:20