Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: BOXIKON (nejvyssi skore)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Moje skóre je udělané na neregistrované verzi. ( a bohatě to stačí )
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak pánové měli byste se více snažit, byl jsem na Euru v portugalsku a tak jsem tak trošku pařil a udělal jsem menší rekord v Boxikonu :-) 4300 a nějaký drobný :-) tak jsem zvědav jestli mě někdo překoná...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Je čas tohle upravit. Ale pánové máme čas hrát hry? Moje drahá má následující skóre..
    4131 bodů...15 místo
    .....
    6163 bodů... 1 místo

Co k tomu dodat? Hraje to denně již od počátku tohoto tématu. Já tedy sice ne, ale doporučuji všem, kteří se chtějí věnovat svým záležitostm a "zabavit manželku". Co vy na to hoši?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od jerzy
    Je čas tohle upravit. Ale pánové máme čas hrát hry? Moje drahá má následující skóre..
    4131 bodů...15 místo
    .....
    6163 bodů... 1 místo

Co k tomu dodat? Hraje to denně již od počátku tohoto tématu. Já tedy sice ne, ale doporučuji všem, kteří se chtějí věnovat svým záležitostm a "zabavit manželku". Co vy na to hoši?
    To íš,že jo a už se k Poketu nedostanu Stačí, že sei hraje s Arkabalem...:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

A to si představte, že na jejím PDA se za celý rok nekonal ani jeden HR. A SR jsem provedl jen já, když jsem instaloval nové hry. To moje PDA nezvládá, tedy vypadá to tak, že to nezvládám spíš já.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12