Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace telefonního čísla Other

xtonda (811)|2.10.2007 13:44
ActiveSync mi při synchronizaci adresáře zcela ignoruje položku pro telefonní číslo "Other" z Outlooku, takže když jí v práci vyplním, nemám to číslo v PDA a pak po synchronizaci ani doma. Položku Other potřebuji protože SonyEricsson PC Suite přenáší do mobilu položky Home, Mobile, Business, Other a Fax a prostě se občas stane, že někdo má více než po jednom mobilním, domácím a pracovním čísle. Bohužel jsem nikde v ActiveSyncu ani v PC suite nenašel možnost nastavení mapování.

Nějaké nápady co s tím?

Mám anglický Outlook 2003 na obou PC, ActiveSync 4.5, Loox 420 s WM2003SE, SonyErisson K550i a SonyEricsson PC suite
vario (441)|2.10.2007 17:22
podle mě malý pocket outlook "other" nezná
xtonda (811)|2.10.2007 17:35
A existuje nějaká možnost jak Other v Outlooku na PC namapovat na cokoliv jiného v PDA? Kdysi dávno jsem měl Palm a k tomu se pro synchronizaci s outlookem dodával jakýsi Intellisync Lite a ten to uměl.
xtonda (811)|2.10.2007 20:02
Tak sem našel toto: http://blogs.gotdotnet.com/outlook_mobile/archive/2006/08/31/732947.aspx kde člověk tvářící se jako že mluví za Microsoft píše, že se jim zdálo, že by formulář pro editaci kontaktu byl nepřehledný a tak některé položky prostě vypustili, mezi nimi i celkem obecné pole "Other". Takže snadné řešení asi neexistuje, přesto kdyby měl někdo nějaký nápad, tak sem s ním.