Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Garmin c510

mates2000_ce4you (1)|2.10.2007 12:00
Zdravim vsechny a chtel bych pozadat o radu dostala se mi do ruky tato navigace ale ma v sobe pouze starou mapu cr tak jsem si chtel nahrat neco aktualizovaneho kolega mi nahral z jeho navigace s SD karty soubor ktery tam mel (gmapsupp.img cca 900 Mb) tak jsem ho dal na SD kartu k sobe ale zadnou novou mapu navigace nevidi poradite co stim moc diky
Alojz3 (46)|2.10.2007 16:24
Ziadne kopirovanie ti nepomoze, komercne mapy su vacsinou chranene 25miestnym kodom. Ten kod je viazany na mapu a ID pristroja, potrebujes kod, ktory je urceny pre teba, to znamena cudzie kody a cudzie gmapsupp.img, ktore obsahuju tento kod, su ti nanic. Toto je stale omielana tema. Mapu by si mal nahrat cez program mapsource do ktoreho zaroven ten 25miestny kod aj nahras. Mapy sa nahravaju naraz, s tym, ze miesto kde mapu nahravas sa predchadzajuce mapy premazavaju.

Zakupenim TOPO CZ v1.2 ziskavas Atlas CR v6 zdarma, pripadne pockaj na City Navigator Europe v2008 (v10), ktora by mala obsahovat cele cesko, a vraj aj slovensko i madarsko. Chorvatsko ma mat na 40% cize mapa AdriaRoute bude mat este vyznam. Samozrejme komplet zapadnu europu.