Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upgrade A701 ROM na RX1 WM6

mario15 (4)|2.10.2007 03:36
Uz niekto upgradoval na WM6 ?
http://atifarkas.extra.hu/downloads/ScoterCEimage_RX1.WM6.v1.00.(Lifeforce).rar
Ja som to skusil a po upgrade nefungoval BT, GPRS, Async
BT som spojaznil ale stalenexe chodit Async a GPRS
Ma niekto nejaky postreh ako riesit tieto veci alebo navod ako urobit downgrade na WM5 ?
D.
LadisWRX (26)|2.10.2007 14:32
ano upgradoval, je tady o tom uz zalozene tema WM6 ROM ... nefunkcni BT, GPRS a ASYNC je znama vec a nezbyva nez pockat na dalsi verzi ROM ... downgrade udelas uplne stejne jako jsi udelal upgrade, akorat vyberes jinou ROM ... osobne se mi na tom libila ta odezva systemu, opravdu rychlost ... tesim se az bude ta WM6 romka stabilni
mario15 (4)|17.10.2007 00:39

A ako sa ti podarilo rozbehat ActiveSync? ..aby fungoval downgrade. Ja som nahraval BootLoader cez USB ale po upgrade prestal USB fungovat uplne takze jeto v (<>). Preliezol som registre ale zjavne nic nepomaha. skusal som aj BT (ako sa hovori: Ci s prstom do oka alebo s klincom - stale to iste)
Je aj iny sposob ako natlacit bootloader do pda?
Dik
rady4_ce4you (229)|17.10.2007 08:58
jde to s SD karty, ale potrebujes tam nahrat ovladace. Pred casem jsem tohle resil pres servis MIO u PDA550, ale ty ovladace mi nechteli poslat a tak to slo k nim do servisu.
LadisWRX (26)|17.10.2007 11:52
activesync prece nepotrebujes k upgrade/downgrade, je vzdy vypnuty
mario15 (4)|17.10.2007 21:50
No ja viem ze Active Sync npotrebujem, problem je v tom za 1. ze mi neunuje USB konektivta (kaput) a za 2. aj ked som naladoval bootloader cez SD a nainstaloval som ho (CAB) tak po resete (VolumeUP + JoistickDown + Reset) nabehol namiesto BootFlash Menu znovu WM6 takze znovu ....
:)
PS1: Uz sa citim jak lamka

Ak ma niekto solidny navod ako urobit downgrade + nejake tie files a moze poskytnut .... Budem povdacny (staci linjk) Upgrade som robil so ScoterRom Updater
PS2: Nic ma tak nesere jak nefuncne "GeneralPacketRadioService"

D.
zajac_ce4you (7)|5.1.2008 23:15
[QUOTE="mario15"]No ja viem ze Active Sync npotrebujem, problem je v tom za 1. ze mi neunuje USB konektivta (kaput) a za 2. aj ked som naladoval bootloader cez SD a nainstaloval som ho (CAB) tak po resete (VolumeUP + JoistickDown + Reset) nabehol namiesto BootFlash Menu znovu WM6 takze znovu ....
:)

Vie uz niekto ako rozchodit tu USB konektivitu?
kid_rock (284)|6.1.2008 00:04
Ty si ten mario abo ti mario predal svoje mio?:D usb konektivita to myslis asi usb driver,nainstaluj si najnovsi usb driver od microsoftu a musi ti to slapat...ja mam 5rocne pc XP profesional neinstaloval som tam nic a slape mi usb bez problemu..
mario15 (4)|6.1.2008 00:17
Neviem akeho maria myslis, ale po upgrade na WM6 odisiel USB port na PDAcku. tak som musel menit mainboard
kid_rock (284)|6.1.2008 00:41
to som hovoril zajacovi a nerozumiem ako oddide usb?Nuz mal som niekolko pda ale zeby odislo usb samo od seba? :D
zajac_ce4you (7)|6.1.2008 12:21
Zdravim. Dik za reakciu. AS som po HR rozchodil, ale ked to chcem flashnut dostanem hlasku " hDev== INVALID_HANDLE_VALUE " a potom " Can not open USB Device ". Pouzivam ScoterRomUpdate-R01.exe. Poznáte nejaký iny updater?

Mario, ako sa Ti prejavovalo, ze Ti odisiel USB port na PDA?
kid_rock (284)|6.1.2008 12:25
hmmm a pustil si bootloader menu na miu?
Dryha_ce4you (143)|6.1.2008 13:24
udelalo mi to kdyz sem pripojil mio cekajici na CE img prs usb a pustil Scooteraupgrade a mel pritom zaple AS via usb. .. musi se odpojit kabel a vypnout scooter a pak zastavit AS pres usb

pak zase pobezi

jinak co se WM6 tyka tak Alcoholer z 4.1.2008 je fajnovka :) uz ji testuji a mimo meho problemu ze proste po jakemkoliv zavolani se odpoji GPRS a nejde ani AS jede ok .. bohuzel tenhle problem mam na vsech WM6 v Miu takze nevim vubec proc to dela na wm5 ok :/