Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Novinky od HTC pro 4Q/2007

dort (1212)|1.10.2007 19:19
více zde :-)

takže ve finále ne 4, ale jen 3 kousky

P.S. omlouvám se, že vkládám sem, ale do sekce Hardware mě to nepustilo :-(

P.P.S. - Jak vidno Shift nebude mit plnohodnotne WM06 :-(
htcjirka (1875)|1.10.2007 19:26
Coz je u Shiftu velka skoda.Melo jit telefonovat a nakonec to omezily jen na sms.Stale verim,ze se casem na XDA najde nejake reseni.
vario (441)|1.10.2007 22:05
no, pro mě velké zklamání, šuškalo se, že jak Wings tak i Nike budou mít GPS a oni se na to vyflákli... a Shift, z toho je vlastně taky půl, přijde mi , že to celé nějak uspěchali.. Nike snad ani nemá wifi ??? To si s Kaiserem dali laťku, kterou nejsou schpni, a nebo nechtěj, přeskočit ... fuj HTC , léta jsem ti propadlý, ale teď si mě zklamal
Miloš Strouhal (3997)|1.10.2007 22:23
A co HTC Omni? :sarcastic: A nebo i nejake jine zarizeni s minimalne VGA displejem, spickovou podsvicenou klavesnici, rychlymi daty a vestavenym GPS prijimacem? Jak dlouho jeste budeme muset cekat..
Ja mam Uniho rad, ale uz ho mam pres dva roky a stale neni na trhu odpovidajici nahrada, nic lepsiho v danych jeste snesitelnych rozmerech, zacina mi chybet vestavena GPS a vetsi pamet RAM, tak bych nove zarizeni uvital, ale asi mam zatim smulu.. HTC vyplivuje jeden low end za druhym.. A nebo tezkotonazni zarizeni (Shift, Advantage) bez moznosti normalne telefonovat! :?
salvator_ce4you (137)|1.10.2007 23:12
[QUOTE="vario"]no, pro mě velké zklamání, šuškalo se, že jak Wings tak i Nike budou mít GPS a oni se na to vyflákli... a Shift, z toho je vlastně taky půl, přijde mi , že to celé nějak uspěchali.. Nike snad ani nemá wifi ??? To si s Kaiserem dali laťku, kterou nejsou schpni, a nebo nechtěj, přeskočit ... fuj HTC , léta jsem ti propadlý, ale teď si mě zklamal[/QUOTE]

Že Wings a Nike nebude mít GPS??? A kde ses to dočet??? Ve výše uvedeným odkazu (tisková zpráva htc) se o Nike nic nepíše. Je tam jen něco o 6500 s GPS a pokud vím, Nike má mít číslo 5500. ...
salvator_ce4you (137)|1.10.2007 23:16
Nevíte někdo něco víc o chystaném HTC Touch II?? ...Ten by snad měl mít označení Nike podle většiny článků z poslední doby... např: http://www.pdadb.net/index.php?m=specs&id=736.

HTC Touch II (známý jako NIKE, později SLIDE, nyní asi DUAL) to je teď můj favorit. 2x větší pamět oproti Touch a řada vylepšení. Jen ta klávesnice je děs. Suretype Keyboard ...něco mezi PhonePad a qwerty. Nevím, jak si na to zvyknu - 2 písmenka pod jednou klávesou s qwerty uspořádáním. Děs
Jinak možno vidět na: http://www.mobilnaut.cz/?a/1330 nebo http://mobilenet.cz/aktuality/clanek.php?id=a971&htc-v-pondeli-predstavi-vysuvny-model-htc-touch-slide

MRH EDIT: Nauč se editovat příspěvky, pokud se něco týká původního tématu, není třeba zbytečně přidávat další.
burticek (211)|2.10.2007 01:06
2salvator: Opravdu si pises sam se sebou. Priste edituj prvni prispevek :sarcastic:

Btw. Souhlasim s Milosem. Vsichni se rozplyvaji nad tim, co HTC prinese, ale me prijde, ze posledni dobou to stoji za prd. Vzdycky predchozi model vylepsi o nejakou malickost a hura, mame tu nove zarizeni. Ale to nadseni, co jsem mel pri prechodu z SE P800i na Vario je jaksi uz pase a marne hledam neco, co by mi ten pocit vratilo. Jo holt marketing je marketing a kdyby na tech novych zarizenich nebyla nejaka muska, tak proc by si lidi kupovali nove masinky?
aeon101 (213)|2.10.2007 13:04
[QUOTE="Miloš Strouhal"]A co HTC Omni? :sarcastic: A nebo i nejake jine zarizeni s minimalne VGA displejem, spickovou podsvicenou klavesnici, rychlymi daty a vestavenym GPS prijimacem? Jak dlouho jeste budeme muset cekat..
Ja mam Uniho rad, ale uz ho mam pres dva roky a stale neni na trhu odpovidajici nahrada, nic lepsiho v danych jeste snesitelnych rozmerech, zacina mi chybet vestavena GPS a vetsi pamet RAM, tak bych nove zarizeni uvital, ale asi mam zatim smulu.. HTC vyplivuje jeden low end za druhym.. A nebo tezkotonazni zarizeni (Shift, Advantage) bez moznosti normalne telefonovat! :? [/QUOTE]

Naprosty souhlas...uz delsi dobu hledam a ocekavam od HTC nastupce Uniho, ale marne. Tesil jsem se na Omni (ale to bylo spis zbozne prani), myslis ze nakonec bude. Skoro jsem uz sel do Advantage, ale porad me odrazuje to volani jenom pres HF, anebo reseni za pomoci Dual SIM.
Chlapi z HTC- opravdu skoda, nic noveho jste neprinesli!

Dan
vario (441)|2.10.2007 17:32
tak tak, nic nového nepřinesli a hlavně z toho plánovaného a možná někým očekávaného podstatně ubrali .... asi se lekli iPhonu, že tak narychlo "vyházeli" nedodělky
2 salvator: Nike mělo mít wifi a gps, to je favorit?
aeon101 (213)|6.10.2007 17:31
Tak na pdadb.net pisou, ze OMNI by mel byt v prubehu prosince...ze by prekvapko od HTC...? Marketingove by to udelali tim padem veeelice slusne...

Dan
vario (441)|6.10.2007 20:28
problém je jen v tom, že na PDAdb.net psali ještě dva dny po představení novinek od HTC, že NIKE má wifi a gps a WINGS má gps :(
aeon101 (213)|7.10.2007 08:40
No to psali skoro vsechny servry, do posledni chvile se nevedelo jak to vlastne bude.
No uvidime, beru to jako takovou posledni nadej ze bude...proste v te kategorii nema HTC na trhu momentalne nic.

Dan
stavitel ignor (11)|7.10.2007 19:10
Ahojky vsem, souhlasim s vami, HTC me zklamalo, jenze kdyz se podivam ke konkurenci.......... Takze je to vlastne normalka, nemaj konkurenci, tak nemakaj. Nebyt e tenu a podobnych tak snad ani nevzniklo vario. Rad bych sve vario uz vymenil za neco lesiho, rad bych utratil nejake penize. Snad jedine ten Kaiser (TyTn II), jenze se mi vuuuuuubec nelibi. :((
vario (441)|8.10.2007 21:28
tak jak to tak vypadá, i Polaris trochu "okradou" - místo VGA bude asi QVGA