Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Jak dostanu SMSky z MDA II do PC

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

je nějaký prográmek který mi umožní stáhnou sms z mého MDA II do PC?

Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ano je SmartPhone Studio :yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Cez to Smartphone studio som sa dostal na stranku vyrobcu - JEYO - a tam pisali, ze ho nahradili programom JeyoMobileCompanion - trial vyzeral celkom dobre, ale co ma potesilo este viac, ze existuje Jeyo Mobile Extender for Outlook. TO JE TO CO SOM HLADAL!!! Prida to do Outlooku SMS folder a ide to aktualizovat cez Outlook. :O
    No, stiahol som si obe trial verzie, zatial co v plugine pre outlook sa mi nepodarilo spojazdnit posielanie SMS, v standalone verzii funguje bez problemov. Tak sa s tym este trochu pohram a uvidim, ktoru verziu si kupim... (aj ked by sa mi asi viac pacil ten plugin, mal by som vsetko pokope v jednom programe)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od kuko61
    Cez to Smartphone studio som sa dostal na stranku vyrobcu - JEYO - a tam pisali, ze ho nahradili programom JeyoMobileCompanion - trial vyzeral celkom dobre, ale co ma potesilo este viac, ze existuje Jeyo Mobile Extender for Outlook. TO JE TO CO SOM HLADAL!!! Prida to do Outlooku SMS folder a ide to aktualizovat cez Outlook. :O
    No, stiahol som si obe trial verzie, zatial co v plugine pre outlook sa mi nepodarilo spojazdnit posielanie SMS, v standalone verzii funguje bez problemov. Tak sa s tym este trochu pohram a uvidim, ktoru verziu si kupim... (aj ked by sa mi asi viac pacil ten plugin, mal by som vsetko pokope v jednom programe)
    Mam ten stejny problem u Jeyo Mobile Companion vse funguje jak ma, ale Jeyo Mobile Extender for Outlook neustale shazuje velky Outlook (Outlook 2003 EN) a syncnul jen par sms v inboxu. Sent items a deleted ani tuk. Jejich support nereaguje

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Nevite proc mi s timto softem nejde psani hacku a carek v emailech pomoci ˇ a pismenko, jako napriklad ď

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-01-2012, 16:26
  2. Jak psat SMSky na PC?
    Od Hunter_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 22:51
  3. Jak se dostanu s IE(PDA) na WWW.PCBAZAR.NET?
    Od pichlak_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-06-2005, 19:13
  4. SMSky a internet
    Od MDAn v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-06-2004, 22:29