Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak dostanu SMSky z MDA II do PC

Gvaks (114)|9.4.2004 13:31
je nějaký prográmek který mi umožní stáhnou sms z mého MDA II do PC?

Díky
Gvaks (114)|8.6.2004 16:55
Ano je SmartPhone Studio :D :yes:
kuko61_ce4you (28)|8.6.2004 19:33
Cez to Smartphone studio som sa dostal na stranku vyrobcu - JEYO - a tam pisali, ze ho nahradili programom JeyoMobileCompanion - trial vyzeral celkom dobre, ale co ma potesilo este viac, ze existuje Jeyo Mobile Extender for Outlook. TO JE TO CO SOM HLADAL!!! :D Prida to do Outlooku SMS folder a ide to aktualizovat cez Outlook. :O
No, stiahol som si obe trial verzie, zatial co v plugine pre outlook sa mi nepodarilo spojazdnit posielanie SMS, v standalone verzii funguje bez problemov. Tak sa s tym este trochu pohram a uvidim, ktoru verziu si kupim... (aj ked by sa mi asi viac pacil ten plugin, mal by som vsetko pokope v jednom programe)
st.tom_ce4you (365)|8.6.2004 23:34
[QUOTE="kuko61"]Cez to Smartphone studio som sa dostal na stranku vyrobcu - JEYO - a tam pisali, ze ho nahradili programom JeyoMobileCompanion - trial vyzeral celkom dobre, ale co ma potesilo este viac, ze existuje Jeyo Mobile Extender for Outlook. TO JE TO CO SOM HLADAL!!! :D Prida to do Outlooku SMS folder a ide to aktualizovat cez Outlook. :O
No, stiahol som si obe trial verzie, zatial co v plugine pre outlook sa mi nepodarilo spojazdnit posielanie SMS, v standalone verzii funguje bez problemov. Tak sa s tym este trochu pohram a uvidim, ktoru verziu si kupim... (aj ked by sa mi asi viac pacil ten plugin, mal by som vsetko pokope v jednom programe)[/QUOTE]

Mam ten stejny problem u Jeyo Mobile Companion vse funguje jak ma, ale Jeyo Mobile Extender for Outlook neustale shazuje velky Outlook (Outlook 2003 EN) a syncnul jen par sms v inboxu. Sent items a deleted ani tuk. Jejich support nereaguje :mad:
soto (35)|6.11.2007 00:42
Nevite proc mi s timto softem nejde psani hacku a carek v emailech pomoci ˇ a pismenko, jako napriklad ď