Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dostatek paměti u E-TEN500+

J.svoboda (13)|30.9.2007 22:17
Občas se mi stane, že při vyjímání PDA z nabíječky smáčknu fotoaparát. Na displeji se objeví hláška nedostatek paměti. Pokud jsem ukončil všechny otevřené programy, bylo po problému. Zakoupil jsem tedy mikro SD kartu, a nastavil cestu ukládání nafocených snímků. Toto fungovalo dva dny a dnes jsem opět omylem smáčknul tlačítko fotoaparátu a opět to hlásí nedostatek paměti.Přitom při kontrole nastavení tam je zvolena cesta na kartu. Děkuji za rady J.
Nesli (409)|30.9.2007 22:30
a nemysli tvuj Eten treba RAMku?Bo do storage mu je prd, ty mit nedostatek nejspis nevude :yes: bude mit v zakladu 64mb ram, z toho bude pro beh programu tak 25mb, no a pokud spustene aplikace jen minimalizujes krizkem bez pouziti nejakeho task mangeru tak ti ramku zaflakaji oni, prg. fotaku ji potrebuje docela dost a pak na nej nemusi zbyt..Schvalne to zkus po softresetu a uvidis:)
J.svoboda (13)|30.9.2007 22:35
Dal jsem ukončit všechny programy a už to chodí. Mám dojem, že to vždy tohle provede po spuštění Active sync. Musím ještě ale přesně ověřit.Pokud se podívám na stav karty, tak ta je úplně prázdná ale paměť v telefonu díky otevřeným programům už to nebere. J.