Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

fólie - TyTN->TyTN II

r.huzva (14)|30.9.2007 22:00
V tomto směru jsem začátečník, ale dozvěděl jsem se, že fólie Brando na HTC TyTN je o chlup větší než display TyTN2. Tak nevim, jestli je (reálně) možné si fólii oříznout k obrazu svému... Nebo když použiju fólii, která se s zařízením dodává (leč mizerná), tak jestli lze později odstranit - teda až by se prodávala nějaká v rozměrech TyTNII?
Nesli (409)|30.9.2007 22:12
Tohle moc neřeš, folie na TYTN II bude stejne nejspis k mani tak za milion let a to tak 2ks skladem, na dalsi si pak budes muset mesic a pul pockat nebo si ji nechat privest z Ebaye a to by se mi fakt nechtelo:).když tam budeš mit o trosku mensi folii tak se nic neděje, das ji tak aby v pravo a nahore nebyla mezera, tim ti vznikne dole treba 1mm nefoliovanyho dysplaye,a to snad nikoho nestve,bo tam dole neklikas a stejne to neni ani videt. Osobne mam na TYTNovi matnou Brando urcenou pro MDA Compact, je o trosku mensi(fakt nepartne), tj jak pises tak na Kaisera by mohla jit jak ulita, a hlavne je vesmes vsude k mani:D :yes:
Nesli (409)|30.9.2007 22:14
Jo a folie jde sundat vzdy(teda pokud ji neprilepis treba vterinakem nebo epox. lepidlem:D :D :D )