Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

instalace Pocket Informant 2007 na ipaq 514

mara66 (2)|30.9.2007 14:45
Nejde mi nainstalovat Pocket Informant 2007 na HP iPAQ 514. Po spuštění instalačního souboru se nic neděje. Můžete mii prosím poradit?
Zdenek Malinsky (9781)|30.9.2007 23:46
Asi jsi stáhl špatnou verzi. Máš smartphone, ale dotaz jsi dal do sekce pro PDA.
Pocket Informant pro smartphone je vlastně brandovaný SBSH Papyrus.
mara66 (2)|1.10.2007 10:54
Děkuji za odpověď!
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Máš smartphone, ale dotaz jsi dal do sekce pro PDA.[/QUOTE]
Omlouvám se za chaos, který vnáším do tohoto fóra, ale toto byl můj první dotaz - ještě nejsem moc zorientován...
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Asi jsi stáhl špatnou verzi.[/QUOTE]
Asi to bude mnohem horší: Nabízejí dvě verze ke stažení (pro WM2003/SE a pro Windows Mobile 5/6). Stáhl jsem tu druhou. To je asi dobře, ne? Když mi to pořád nefungovalo, tak jsem začal pátrat v manuálu a zjistil jsem, že tento program je pro WM6 Classic a Professional. Já mám pochopitelně verzi Standard. Takže to vypadá, že jsem zbytečně vyhodil pěknej :$:. Pěkně mě to hněte, protože jsem se naivně domníval, že hláška "WM6 supported", co mají na svých webových stránkách znamená, že to bude fungovat :evil:
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Pocket Informant pro smartphone je vlastně brandovaný SBSH Papyrus.[/QUOTE]
Z této věty rozumím pouze prvním šesti slovům. Jak jsem již byl řekl - jsem začátečník :?
Zdenek Malinsky (9781)|1.10.2007 11:21
Drtivá většina komerčních softů poskytuje trial verzi (zkušební), tak proš jsi si to nejdříve nevyzkoušel? Jinak k problému: toto je verze pro PDA a toto pro smartphone. Pokud jsi si stahnul tu první, tak je jasné, že ti nemůže jít nainstalovat.

Takže si stáhni správnou verzi a zkus nainstalovat - mělo by to jít. Uživ.jméno a heslo by mělo fungovat. Pokud ne, obrať se tam, kde jsi nakupovat a pokus se to "vyměnit".

PI pro smartphone je vlastně brandovaný Papyrus od SBSH - porovnej screenshoty. ;) Je to stejný soft, akorát se jinak jmenuje.


Přesunuto do HP Pocket PC