Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spravna synchronizace kontaktu po HR

Petr36 (51)|30.9.2007 11:53
Prosim poradte mi, jak spravne sesynchronizovat kontakty, ktere jsou vsechny v Outlooku do PDA. Nechci na kontakty pouzivat zalohu na SD, dojde k prehozeni jmen a prijmeni (mishmash). V Outlooku mam vsechno ulozeno z obdobi pred HR, PDA je prazdne, ale neni mozne kontakty z Outlooku pretahnout do PDA, porad trva na opacnem smeru, tj. ze z prazdneho PDA pretahne "to nic" do PC a v Outlooku dojde ke smazani vsech kontaktu. (V ActiveSyncu mam nastaveno - "v pripade konfliktu nahradit polozku v zarizeni")
Diky Petr
vario (441)|30.9.2007 12:09
zkus si před prvním syncem zálohovat soubor osobních složek outlooku na pc, je to soubor s koncovkou .pst zpravidla v c/doc.and set. atd... po prvním syncu ho načti znovu do outlooku a znovu udělej sync s pda
Petr36 (51)|1.10.2007 21:45
jj, to uz jsem udelal, bo se mi to stalo uz jednou a jen jsem ziral, jak me PDA uspesne sundal vsechny kontakty v PC v Outlooku.

Ale pak to nastesti bylo vse ve smazanych polozkach v kosi... :-)))

Ted jsem to zkousel podle vyse uvedeneho udelat, smazlo me to zas, po nacetni .pst ze zalohy to najednou udelalo dobre. Tak fakt nevim, ale aspon to "nahodou vyslo".

Ta role nahody u PDA a WM me docela toci, hlavne nahodne zatuhnuti po instalaci nejakeho softu a nutnot HR. Asi si priste koupim jen "nechytry", ale spolehlivy pristroj... :-))
vario (441)|1.10.2007 22:00
tak vidíš, a já první sync s pda dělám vždy s nastavením AS na "sloučit ..." a nikdy jsem neměl problém, na druhou stranu soubor .pst zálohuji, protože jej považuji za jednu z nejcennějších věcí na pc a mnohokrát se mi to již vyplatilo