Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Temp.Int.,Historie a Cookies

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Zdravím...
    poraďte mi někdo - když s mdačkem surfuju po netu tak se mi pomalu plní windows/profiles/quest/ temporay,history a cookies adresáře....to je v pořádku ale když je pak vymažu nebo použiju třeba supercleaner nebo je smažu v Int.exp. tak se sice jejich obsah téměř vymaže ale narůstá velice soubor index v adresáři temporai a history,navíc v adresáři temporai jsou ještě jakési dva podadresáře a taky nejdou vymazat.
    Stručně řečeno - i po vyčištění mi složka windows/profiles/quest... zabírá víc než 1MB a při dalším surfování narůstá....
    Dá se to vymazat jinak než tvrdžm resetem?
    Díky David.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od hrtak
    Citace Původně odesláno od danieldavid
    Zdravím.
    ....
    Dá se to vymazat jinak než tvrdžm resetem?
    Díky David.
    Tak to by me taky zajimalo... ;o)
    Hned po resetu jde smazat vše - třeba programem "Total Commander/CE". Důležité je, aby nebyl spuštěnej iExplorer nebo jeho nějaký klon. (';')

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Jirko díky za pomoc,funguje to...zachránil jsi mě před h-resetem...jen mi to nechtělo jít smazat-musel jsem nejdřív u těch indexu změnit atributy na pouze pro čtení,pak udělat soft reset a pak to šlo.Bez té změny ateibutů to hned pos-resetu nejde protože oni naji ateibut Archive....ale jinak supr že to jde...dík...je divný že RESCO EXPLORER supr to program vůbec ty indexi ani podadresáře v temporay a history neumí zobrazit a starý dobrý totalcommander bez problémů...no nic to jen naokraj.
    Dík za pomoc David.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Popripade Pocket Mechanic ma v sebe cast "System Cleanup"... ktory poupratuje aj takyto balast...

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

soucasti MS PowerToys (http://www.microsoft.com/windowsmobile/resources/downloads/pocketpc/powertoys.mspx) je aplikace Microsoft Internet Explorer Tools for Pocket PCs, ktera umi nastavit max. velikost techto tempu a umoznuje je rucne smazat.

Podobná témata

1. Problem s Cookies Home Tab
    Od Wesly_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 24-08-2010, 20:05
  2. 1 dotaz (podpis v cookies?) a 1 prosba (DP2)
    Od beecher v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 30-10-2004, 23:00
  3. čištění registrů, cookies, dublované soubory atd...
    Od fury_only_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-10-2004, 17:47
  4. čištění History, Cookies, Content
    Od dan669 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-09-2004, 10:15