Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Temp.Int.,Historie a Cookies

danieldavid (118)|8.4.2004 14:23
Zdravím...
poraďte mi někdo - když s mdačkem surfuju po netu tak se mi pomalu plní windows/profiles/quest/ temporay,history a cookies adresáře....to je v pořádku ale když je pak vymažu nebo použiju třeba supercleaner nebo je smažu v Int.exp. tak se sice jejich obsah téměř vymaže ale narůstá velice soubor index v adresáři temporai a history,navíc v adresáři temporai jsou ještě jakési dva podadresáře a taky nejdou vymazat.
Stručně řečeno - i po vyčištění mi složka windows/profiles/quest... zabírá víc než 1MB a při dalším surfování narůstá....
Dá se to vymazat jinak než tvrdžm resetem?
Díky David.
Jiří Graz (180)|10.4.2004 02:26
[QUOTE="hrtak"][QUOTE="danieldavid"]Zdravím.
....
Dá se to vymazat jinak než tvrdžm resetem?
Díky David.[/QUOTE]

Tak to by me taky zajimalo... ;o)[/QUOTE]
Hned po resetu jde smazat vše - třeba programem "Total Commander/CE". Důležité je, aby nebyl spuštěnej iExplorer nebo jeho nějaký klon. (';')
danieldavid (118)|13.4.2004 07:25
Jirko díky za pomoc,funguje to...zachránil jsi mě před h-resetem...jen mi to nechtělo jít smazat-musel jsem nejdřív u těch indexu změnit atributy na pouze pro čtení,pak udělat soft reset a pak to šlo.Bez té změny ateibutů to hned pos-resetu nejde protože oni naji ateibut Archive....ale jinak supr že to jde...dík...je divný že RESCO EXPLORER supr to program vůbec ty indexi ani podadresáře v temporay a history neumí zobrazit a starý dobrý totalcommander bez problémů...no nic to jen naokraj.
Dík za pomoc David.
skromny (84)|13.4.2004 10:42
Popripade Pocket Mechanic ma v sebe cast "System Cleanup"... ktory poupratuje aj takyto balast...
zipiik (206)|13.4.2004 11:12
soucasti MS PowerToys (http://www.microsoft.com/windowsmobile/resources/downloads/pocketpc/powertoys.mspx) je aplikace Microsoft Internet Explorer Tools for Pocket PCs, ktera umi nastavit max. velikost techto tempu a umoznuje je rucne smazat.