Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Správce SIM

J.svoboda (13)|29.9.2007 20:45
Mám dotaz. Mám v kontaktech vše dvakrát. Jednou na SIM, jednou v přístroji. Teď jsem to smáznul v přístroji, ale jsem zvědav co to udělá po připojení přez BT k HF Parrot. Nepřenášelo mi to jména a pokud někdo volal a já ho sice v přístroji měl, tak to stejně ukázalo jen číslo.Děkuji J.
urys (402)|29.9.2007 21:15
ach jo, už to bylo několikrát zmiňováno - skryj si zobrazovaní kontaktů na SIM a máš to ;)

stačilo pohledat "kontakty" "sim"

Registry: HKCU\ControlPanel\Phone
Klic: ShowSim (dWord)
Hodnota: 0 = skryto
1 = zobrazeno



lepší je kontakty mít v telefonu a synchronizovat si to ještě na PC, tedy pokud máš
J.svoboda (13)|29.9.2007 21:22
Ať hledám jak chci, tak bohužel kdybych tuhle možnost našel, tak jsem to udělal.Bohužel okolo SIM jsem prošel všechna možná nastavení, ale tahle možnost tam není. Návod to taky neřeší. Děkuji J.
ElSoft (1244)|29.9.2007 21:48
a co ji zkusit vytvořit
J.svoboda (13)|29.9.2007 21:57
Děkuju za rady, ale kopu se v tom a mám dojem, že tohle zařízení bude mít vždy navrch. Nejsem PC odborník, ale pouhý uživatel. Vlastnil jsem MDA Compact II, která klekla a podařilo se to vyreklamovat, tak jsem doplatil a koupil E-TEN. Bohužel je to spíše na hraní než na telefonování. Klidně bych oželel spoustu vychytávek, protože potřebuju funkční zařízení, které funguje tak nějak stále a hlavně stejně každý den. Tohle je možná zařízení dobré, ale holt jsou v tom Win Mobil 6 a to se všemi klady i nedostatky.Nějak se s tím snad srovnám. Mám to cca 3 týdny. J.
lucask (1)|2.10.2007 10:30
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=23950
J.svoboda (13)|2.10.2007 13:06
Jo děkuji za typ. Zmermocním někoho, kdo má odvahu do registrů. Teď se mi ještě zbohnil PARROTa už mám chuť to vyhodit všechno. A to jsem si myslel , jaká to bude paráda pro blbě vidícího jedince-velký displ. Zase pomsta zn. WINDOWS. J.S.
gorge_No.1_ce4you (191)|2.10.2007 18:37
Já osobně to zkoušel i vytvořit, protože položku jsem tam nenašel a nešlo mi to. Pomohlo mi až nastavení v SK Tools, od té doby to fachá jak má.