Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Invex / Digitex 2007

JanHavlicek (635)|29.9.2007 17:54
Tak Invex / Digitex se nám blíží, tak se ptám, kdo tam letos jede ?

A pokud sem zavítají i zástupci vystavujících firem, tak popř. co tam bude k vidění, pokud už má někdo info.

Já tam samozřejmě pojedu i tento rok, ještě nevím, který den (tipuji středa/čtvrtek). Doufám, že to bude tento rok lepší jak ten minulý, protože například u Sunnysoftu jsem si chtěl minule koupit pár fólií na displej a jediné, co prodávali byly GPS navigace.
Marty-McFly (384)|29.9.2007 18:17
Pokud pojedu, tak jedině na pondělí/úterý.. prostě na novinářské dny.. nesnáším ty haldy děcek co tam přijdou kvůli tomu aby dostaly prupisku :)

A půjdu jen když seženu volňáska. IMHO si myslím že to bude o ničem, ale pokud začne T-Mobile rychle prodávat kaisera, tak by ho tam mohli mít vystaveného :)
Ondřej Fabianek (22)|6.10.2007 00:31
Na Invexu se letos ukážu také. Ještě sice nevím kdy, ale vypadá to buď na pondělí nebo na konec týdne.
adamekma (250)|11.10.2007 16:42
Invex jsem zavrhnul už asi před pěti lety - znechutilo mě, že pouťový charakter akce podporovali i sami vystavovatelé - např. místo aby se soustředili na to co nám chtějí ukázat zajímavého, tak si najmou hudební skupinu nebo opravdu pouťovou atrakci (nějaký simulátor přetížení tam měli...)

Ale protože už je to dávno, co jsem Invex odepsal, už nemám vůbec žádný aktuální informace...

tj. otázka pro vás, co jste na Invexu v minulých ročnících byli:
Je to pořád stejná pouťařina, nebo se to trochu zlepšilo, a vystavovatelé se soustředí víc na vystavované technologie než na doplňkové atrakce?
mainboard_ce4you (97)|22.10.2007 23:21
Neměl by někdo lístky na Středu ? Dva ?
Marty-McFly (384)|25.10.2007 09:50
No, podle mě byl invex pěkně na houby.. Žádná převratná novinka (opravdu mě zaujal jen stánek canonu:) ), jinač krom pěkné elektroniky pro průměrného českého občana nedostupné nic moc :)

Musel platit za lístek 500 bych se hrozně hodně rozhodoval jestli tam jít. 3 roky tomu jsem ho zaplatil bez brblání :)