Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace emailu z jakehokoli pocitace

icecat (156)|28.9.2007 23:41
Tak jsem tu prosel velkou cast diskuze, ale nenasel jsem odpoved. Planuju koupit bt adapter, ktery se neinstaluje, proste plug and play a samozrejme bych takhle chtel pripojit k inetu pda. Ale co s tim, ze na vetsine cizich kompu nenajdete active sync? Je nejaka moznost proste spojit pda s kompem a surfovat? A taky co email? Kdyz bych si nastavil v outlooku ucet treba na seznamu, stahnou se mi z nej maily do pda? Predem dik za jakoukoli radu.
mi38k (205)|29.9.2007 10:14
Mně se teda ještě ani nikdy nepodařilo přes BT nasdílet internet z PC do notebooku. Natož pak do PDA. Ale neříkám že to třeba nepůjde, ale určitě to nebude tak jednoduché, jak by bylo potřeba.
Zdenek Malinsky (9781)|29.9.2007 11:24
Asi špatně chápu, co přesně chceš, ale přijde mi to zbytečně složité. :?
Chceš se připojovat legálně-s vědomím majitele PC nebo "načerno"?
BT adapter má být do PC nebo do PDA? Jaké máš PDA? Čtu, že ti ukradli Acera, ale víc nevím.
icecat (156)|1.10.2007 12:58
Ok, tak to trosku shrnu:

prijdu s pda ke kompu pripojenemu k inetu, kde z usb couha bluetooth dongle. Reknu si: "prima, to bych si mohl stahnout do pda ze svyho uctu na seznamu maily a rovnou odeslat ty, co jsem napsal cestou v metru a pripadne bezdratove i zabrouzdat po inetu a stahnout z webu treba nejake pekne mptrojky. Ale ejhle, na kompu neni active sync! Co ted s tim?"

Na kompu muzu delat sice co chci, ale nechci nic instalovat. Je na to nejaky reseni?

PDA - Acer n311
vario (441)|1.10.2007 17:11
tak na připojení k PC s XP bez AS asi jedině "wm5storage" a pak jsem někde viděl "activesync portable" - ten tam vkopírovat...
hustler_ce4you (87)|1.10.2007 18:54
hmmm ja mam problem to spojit aj ked mam active sync nedal by sa nejaky navod na to ? PLS,,,
pepan_ce4you (127)|1.10.2007 21:33
K pripojeni Bt nepotrebujes active sync.To naparujes jako kterekoli jine zarizeni.Na to aby jsi se dosktal na internet potrebujes ale proxy.:((
Takze instalovat a nastavovat proxy je slozitejsi nez spustit z usb fashdisku activesync (http://download.chip.eu/cz/ActiveSync-4.5_90295.html).
Jak na maily netusim ale synchronizovat MDA s 2 autlooky nebyt dobry napad.:((