Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM05 pro Asus P535

czuraak (97)|27.9.2007 22:39
Tady sem reupnul WM 05 pro Asusík P535

:D http://leteckaposta.cz/652550754 :D


Měla by to být funkční česká verze, která tady už jednou byla. Přišla mi jedna PM s tím, že ten odkaz už ale nefunguje, tak sem to přeupoval. Ještě sem ale neměl možnost vyzkoušet funkčnost. Takže kdo by to chtěl ozkoušet, tak má možnost. Někomu třeba nové WM06 nevyhovují.

Ještě dodám, že ten první odkaz na tuhle českou verzi WM05 nebyl můj. Od koho to bylo si už nevzpomenu, ale psal, že se mu to podařilo tak nějak vysomrovat na podpoře Asusu, heh. Šikula jeden, heh. :D ;) :cool:
czuraak (97)|1.10.2007 13:17
Tak co, zkoušel to někdo:?: Já ještě nevim, jestli to mam vrátit na WM5, ale pořád mi v těchle šestkách vyskakuje hláška USSD Info. Nevim jestli je to kvůli nějakýmu softwaru nebo proč. Ale už mně to docela točí. Vždycky když p535ku proberu ze spánku, tak nefungujou klávesy, musim nejdřív ťuknout na displej, pak zmizí ta výše uvedená hláška a pak klávesy zase fungujou. Bych do toho kop.:no:
JoU81_ce4you (116)|1.10.2007 15:44
HR
proview (112)|1.10.2007 17:15
Asi budu dneska -při pondělku, za málo chápajícího ale potřeboval bych vysvětlit jaký klávesy ti na ASUSU P 535 nefungujou??
Já kupříkladu klávesy na ASUSU P 535 nemám .. a ani je nehodlám nějakým způsobem schánět :-) polovina věcí jde nakrásně přes tlačítka-volání za jízdy -luxus :-)... samozřejmě na hlas.odposlech že :-),navigace fičí jak vítr MMsky jsou v pohodě... foťáček dostatečně dobrý ,výdrž na baterii jak má být ...co víc si přát ?:-)
Jinak nevím proč zrovna dávat zpátky WM5 když WM6 jsou daleko lepší ....mě se nestalo že by něco nefungovalo tak jak má ....zkoušel jsem pětky různý -českou romku -anglickou-a se šestkama rovněž a několikrát tam a zpátky a jednoznačně----WM6.
Chce to možná doinstalit určitý vychytávky ale zas si myslím že méně je někdy více :-)
czuraak (97)|1.10.2007 18:59
Nené, to si mě špatně pochopil. Klávesnici samozřejmě taky nemám. Nefungují přávě jenom ty klávesy, co tam sou. Ale je to určitě jenom nějakym softwarem, ale bohužel nevim jakym.;)
proview (112)|1.10.2007 21:46
Tak ted už jsme doma :-) no ... na šestkách je to tak že jsou určitě méně tolerantní ke starším softíkům .Na druhou stranu nevidím důvod se zase vracet třeba k WM 3 i třeba SEčkám :-).. svýho času dostatečný samosebou ale ..... zkontroluj anebo rovnou HR a znova ... dej si samosebou backup na kartu a pomalu vychytej co neni echt :-) .. většinou je to radio co má na starosti tlačítka a ovladač sběrnice obrazovky ... v mým případě se jeví jako asi nejlepší radio 4.7 a 3RD romka.(nenastal žádný problém s gsm) 4RD je asi tak o 2 sec. pomalejší na startu (čas měřený na čisto) ... nevím .. .asi je malinko jinak poskladaná.V každým případě bych doporučil při formátování karty na FAT mít poč . v pohodě a vyčištěný .. a pro radio to platí to samý .Není náhoda že se to obecně doporučuje a všechny typy karet nejsou taky vhodný :-)
jvodvarka (3)|21.12.2007 08:53
[QUOTE="czuraak"]Tady sem reupnul WM 05 pro Asusík P535

:D http://leteckaposta.cz/652550754 :D


Měla by to být funkční česká verze, která tady už jednou byla. Přišla mi jedna PM s tím, že ten odkaz už ale nefunguje, tak sem to přeupoval. Ještě sem ale neměl možnost vyzkoušet funkčnost. Takže kdo by to chtěl ozkoušet, tak má možnost. Někomu třeba nové WM06 nevyhovují.

Ještě dodám, že ten první odkaz na tuhle českou verzi WM05 nebyl můj. Od koho to bylo si už nevzpomenu, ale psal, že se mu to podařilo tak nějak vysomrovat na podpoře Asusu, heh. Šikula jeden, heh. :D ;) :cool: [/QUOTE]

Ahoj, už tam ten OS neni, muzes reupnout ? PLS...diky
czuraak (97)|21.12.2007 18:41
Moc ti nepomůžu, prej to stejně nefungovalo. Sorráč. :D :D :D