Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připomínání (budík) - přestalo (opět) vizuálně zobrazovat oznámení

kenpa (29)|27.9.2007 14:25
Ahoj všem a prosím o pomoc.
Opět jsem se rozhodl používat budík, takové to oznamování ve stejný čas v určené dny, nastavuje se to po kliku na datum v Today obrazovce, nevím, jak jinak to popsat.
Kdysi jsem měl vizi, že se tím budu budit. Vtipně jsem si tam nahrál jakýsi hlod typu "Vstávej, je ráno...". Jenže cca po 2 dnech mi to provedlo to, že zvuk se spustil, dioda se rozblikala, displej se rozvítil, ALE!!! vlevo dole nenaskočilo takovéto "Oznámení", kde se na to dalo kliknout a zastavit to. Hledal jsem pomoc, dočetl jsem se cosi o Check Notification, ale ani to mi nepomohlo.
Musel jsem hardresetit a vše nastavovat znovu. No...měl jsem to pár dní, tak to nebyl takový problém, ale naštvalo to.
Po cca 2-3 měsících jsem se opět rozhodl, že to zkusím (začal jsem brát nějaké prášky, tak jsem chtěl mít pravidelné upozornění), super, fungovalo to cca 3 týdny. Už jsem jásal, že se to zlepšuje a najednou zase. Eten mi "hraje" (naštěstí je tam neutrální zvuk, nesnesl bych neustálé hulákání "Vem si prášek, vem si prášek" bez možnosti to vypnout), ale nezobrazí upozornění a tak to prostě nejde zastavit.
Prosím, poraďte mi, jak to udělat, aby to zase zobrazil. Co je to za program, za nastavení, nebo zásah do registru, který to upraví...nebo se z TOHO PICNU :mad:
Já už fakt nevím, jestli mám pech nebo co, ale zařízení, na které není spoleh a spíš doufám než věřím, že to, co chci, bude fungovat, je mi na nic :?
Díky moc, hlavně mi neraďte hardreset, protože to si spíš hodím mašli.
grog_ce4you (42)|1.10.2007 14:42
me se to stane nekdy kdyz treba vyndam baterku, nebo po soft resetu, ze to zacne jakoby zpetne budit:)

co se mi taky stalo, dnes poprve ze jsem zaspal, zmacknu power button a koukam na hodinach 0:39, to jsem sel spat, pak vterina a hodiny je preply na 8:28 a zacalo to zvonit i kdyz budik byl nastaveny na 7:15
Zdenek Malinsky (9781)|1.10.2007 18:08
Zkus pouzit (kdyz nepomuze, jdi na dalsi bod) Check Notification, MemMaid, HR a obnova ze zalohy, HR a cista instalace.
Lobo_ce4you (514)|1.10.2007 18:13
Zkus programy SKSchema nebo Chronos. Tyto dva budíky mě ještě nezklamaly.
kenpa (29)|1.10.2007 18:18
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Zkus pouzit (kdyz nepomuze, jdi na dalsi bod) Check Notification, MemMaid, HR a obnova ze zalohy, HR a cista instalace.[/QUOTE]

Check Notification jsem různě zkoušel, možná tam tomu nerozumím zcela, posledně, když jsem tam pustil jakousi automatickou čistku, tak mi to pak už nepípalo vůbec, musel jsem HR, ale ručně tam občas cosi odmazávám, když vím, že to je prošlé nebo tak. Ale s tím budíkem mi to nepomohlo

MemMaid neznám.

HR a obnova ze zálohy, to jsem zkoušel minule, když se mi to stalo a nebylo to nic platné, ono se to někde pamatuje. Používám SPbackup nebo jak se to jmenuje.

HR a obnovovat a nastavovat ručně...toho se chci právě vyvyrovat, však je to děsný vopruz :dead:
kenpa (29)|1.10.2007 18:20
[QUOTE="Lobo"]Zkus programy SKSchema nebo Chronos. Tyto dva budíky mě ještě nezklamaly.[/QUOTE]

No kdysi jsem sháněl nějaké schopné budíky, ale nic pořádného se mi nepodařilo najít. Zkusím se na to podívat, snad najdu, kde to roste, škoda, žes nehodil nějaký link. Ale dík za radu.

Jinak obecně, nejde mi o to, abych použil další SW, jde mi spíše o to, že to zařízení je nespolehlivé, prostě mu nevěřím. Bojím se, kdy se co stane a kdy bude hlásit jiné údaje, než jsem očekával. To mě trápí nejvíc. :sarcastic:
Lobo_ce4you (514)|1.10.2007 18:36
Bohužel na buzení je pda horší než smartphone. Na Qteku 8310 jsem takový problémy nepoznal. Většina programů trpí tím, že začnou zvonit až když zmákneš nějaký tlačítko. Bohužel se to stává nepravidelně a neexistuje zaručený způsob, jak tomu zabránit.

Ale mě se osvědčily dva výše zmíněné programy. S těmi se mi budík ještě nikdy neopozdil. Autor Chronosu o tom problému ví a dokázal ho řešit tím, že dal notifikaci Chronosu jako první v řadě. Někomu se osvědčil SPB Time, ale mě několikrát nevzbudil. Musíš zkoušet co bude fungovat 100% u tvého pda.
dansafe (144)|1.10.2007 23:29
Pro mě je nejlepší pTravelAlarm jak na smartphonech tak na cihlách.
rady4_ce4you (229)|2.10.2007 10:50
Ja pouzivam u E-ten500+ a Mio A701 SPB Time a naprosta spokojenost. Pokud byl nejaky problem, tak to bylo v konfliktu s jinou aplikaci.U mne konkretne to byla aplikace SPB Phone suite a to v nastavenych profilech zvoneni.
Sady (35)|2.10.2007 10:58
[QUOTE="rady4"]Ja pouzivam u E-ten500+ a Mio A701 SPB Time a naprosta spokojenost. Pokud byl nejaky problem, tak to bylo v konfliktu s jinou aplikaci.U mne konkretne to byla aplikace SPB Phone suite a to v nastavenych profilech zvoneni.[/QUOTE]

Můžeš to víc rozvést, pls. Co konkrétně jsi musel přenastavit?