Som vlastnikom iGO 2006 Plus, a kedze si chcem dlhsie cesty doma prejst uz po ich prejdeni a zaznamenani, tak som ked som siel do talianska zapol nahravanie tras. Cestou do Talianska som tri krát stál, a kedze to bolo dlhsie statie, tak som vypol nahravanie, takze mam trasu pokuskovanu na 3casti (cca po 750km, posledna ma 50km), ale cestou naspat som presiel 1500 naraz bez vypnutia nahravanie, a tesil som sa ze si to v GOOGLE EARTH pozriem, problem je vsak ten, ze cestu domov mi zaznamenalo len po MADARSKE HRANICE, pretoze asi ten zaznam prekrocil maximalnu velkost, co ma vsak hneva je to, ze iGO ma na to nijako neupozornil a cervena bodka svietila nadalej a ukazovala ze sa nahrava, O to ale ani tak nejde, ale ide o to ze sice iGO mi tu trasu ukaze po tie hranice, ale ked exportujem trasu a chcem si ju pozriet cez GOOGLE EARTh, tak mi ju vvobec nezobrazi, ako ine ktore maju korektne vypnute nahravanie. Vie mi niekto taky subor gpx opravit, aby ukazal google earth celu trasu?
A dalsi problem sa tyka GOOGLE EARTh... cely cas som vedel trasy pozriet, google ich ukazal takou modrou spajanou ciarou, ale poslednu dou ak dam otvorit GPX tak otvori len okno so suradnicami, ale spajacia ciara ziadna. Ma niekto podobny problem, alebo co sa deje??Dakujem velmi pekne za odpovede.
Taktiez mi pomozu akekolvek skusenosti niekoho, kto tie pouziva moznosti ZAZNAMU TRASY. Dakujem,
Mam to na ASUS P535.
A dalsi problem sa tyka GOOGLE EARTh... cely cas som vedel trasy pozriet, google ich ukazal takou modrou spajanou ciarou, ale poslednu dou ak dam otvorit GPX tak otvori len okno so suradnicami, ale spajacia ciara ziadna. Ma niekto podobny problem, alebo co sa deje??Dakujem velmi pekne za odpovede.
Taktiez mi pomozu akekolvek skusenosti niekoho, kto tie pouziva moznosti ZAZNAMU TRASY. Dakujem,
Mam to na ASUS P535.
Tam, kde se nastavuje automaticke nahravani trasy se taky nastavuje maximani velikost databaze tras. Myslim, ze maximalni velikost databaze tras muze mit 10MB, takze pokud ti tahle velikost nestaci, tak bud zrus omezeni velikosti nebo zkus o neco prodlouzit interval zaznamenavani.
K tomu souboru - nemam Google Earth a nechce se mi ho ani instalovat, ale zkus odstranit tagy trkseg tal, aby zustal jeden na zacatku a jeden na konci, treba to bude stacit.
K tomu souboru - nemam Google Earth a nechce se mi ho ani instalovat, ale zkus odstranit tagy trkseg tal, aby zustal jeden na zacatku a jeden na konci, treba to bude stacit.
no takze nasiel som super program EXPERTGPX, 30 dnova trial verzia, a pekne mi ukazuje kazdu jednu trasu, ale vie niekto, ako do tohto programu dostanem MAPOVE PODKLADY?? aby som si nepozeral trasu - subor gpx na bielom podklade?? DAKUJEEEM