Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: X500 nebo X500+ nebo X800?

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ehoj všem. Byl jsem rozhodnut pro X500 nebo 500+, ale dokonale jste mi rozhodili sandál svými spory o těchto strojích. Nevím, jestli mám čekat na X800. Jsem mohutná lama a zatím používám Acer N35 pouze k navigaci. Chtěl jsem sloučit tydlifon s navigací, abych nemusel tahat noteb, foun a GPS+nabíječky na svých častých cestách...tak snad se mlha vyjasní a shodnete se brzy na nějakém zařízení, které mi bude fungovat, aniž bych do něj musel cpát nějaké opravné soubory. Bedjasson
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

X500+ s ROM 543 je skvělé...
    X500 nedoporučuji-rozdíl mezi VGA a QVGA je znatelný...
    X800 bude mít ze začátku hodně chyb a než u nás bude k dostání....
    X500+ je skvělý přístroj, jen trošku pomalejší(obšas)

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

I pro lamy?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Pro lamy i borce je beztak všechno stejné. Buď moc nerozumí ničemu anebo si naopak poradí se vším. Kdo si neumí sám systém odladit, nemá prakticky šanci. Ale to +/- platí i u jiných značek. Osobně je tato distribuce polodělků pro mě největším zklamáním ve světě WM. Neznám žádný jiný business, kde by bylo něco podobného vůbec možné. Z tohoto pohledu by se Lama měla WM světu raději a ve svém zájmu vyhýbat.
    Kdybych se dnes znovu rozhodoval, do čeho jít, Eten bych asi vynechal a kouknul bych se jinam. Třeba k HTC. Nereagující technická podpora, slíby-chyby nových ROMek, zvláštní situace na trhu s distributory a další a další věci, sráží v mých očích Eten dolu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

orso:

nj, zcasti mas pravdu, ale zrovna HTC je spatny priklad, kde by bylo HTC bez opravdu obsahle komunity ktera za nej vsechno dodela, upravi, a naserviruje pro lamy v jiz uvarenych romkach ktere nemaji s originalem nic spolecneho? v pr...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Souhlas.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Porad ale mit v zarizeni firmware od HTC je casto mnohonasobne mensi zlo nez tam mit cokoliv od spolecnosti E-TEN.. :? A pokud jde o varene ROM vs. oficialni ROM v komunite HTC, neni tomu vzdy tak jak se tu pise. Prikladem budiz HTC Universal, jelikoz cokoliv neoficialniho co na nej za posledni rok a pul od one komunity vyslo a to i vcetne WM6 se co se dodelanosti a stability tyce ani nehrabe po kotniky posledni oficialni WM5 ROM, ktera vysla naposled prave pred rokem a pul..

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

To Orso: Myslím, že problémy jsou i jinde a to díky tomu, že různá zařízení vyrábí kde kdo a nikoho už nezajímá kompatibilita. Já "používám"-musím 4G kombi kartu do PCMCIA slotu notebooku-milion problémů s poštou o bankovnictví si můžu nechat jen zdát. Koupil jsem si nový notebook (12" monitor 1,3 kg, aby mě na kole příliš netížil) s express slotem na nový typ PCMCIA karet. K tomu redukci Duel adapter. Po x pokusech set rozchodit jsem dospěl do stádia, že nový noteb. nepoužívám a tahám pořád ten starý. Investice za necelých 40tis.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

to bedja: S 4G ti přeju upřímnou soustrast. Měl jsem tu čest s modemem a bylo to fakt výživné. V průběhu roku mi postupně klesala úroveň signálu tak, že to bylo skoro nepoužitelné. Platit jsem to ale musel dalších půl roku.
    Ale zpět k tématu. Já šel do Etena hlavně kvůli podpoře a přístupu, který tomu věnoval původní distributor ale i lokalizátor (Mobilnaut) a další firmy. Vypadalo to, že je to dělají rádi a že tomu tu péči dají. Teď z toho vycouvali (byli vycouváni?) a tím je myslím dané vše. Takže na původní dotaz, co z trojice X500, X500+ nebo (x)M800 bych teď neznalému useru doporučil, musím s čistým svědomím říct – raději snad nic.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Díky za názory. Ještě asi počkám do jara. Snad se to vyvrbí k lepšímu a nebo někdo s něčím překvapí.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Ještě jedna otázka- a co HTC Kaiser? Děkuji za názory.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Pokud jsi lama, tak se zařízení s WM určitě vyhni, pro obyčejného usera se to opravdu nevyplatí, to radši nokii a k tomu navigaci jako samotné zařízení

E-ten zařízení mi nepřijde moc vhodné, no ale kamarád má Asus 535, restartovat to za měsíc 2x, nic tam neinstaloval a používá to jako nokii a plná spokojenost )

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jo, Kaiser (i bez Labuse). Exkluzivni vzhled, primerene rychly procesor, WM 6....
    Ted jsem si s nim chvili v AHMobile hral. Dalsi PDA ktere lze bez uzardeni doporucovat.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od lukis
    Pokud jsi lama, tak se zařízení s WM určitě vyhni, pro obyčejného usera se to opravdu nevyplatí, to radši nokii a k tomu navigaci jako samotné zařízení

E-ten zařízení mi nepřijde moc vhodné, no ale kamarád má Asus 535, restartovat to za měsíc 2x, nic tam neinstaloval a používá to jako nokii a plná spokojenost )
    Úplná lama nejsem, umím číst a rád se učím nové věci. Jsem často na delších cestách a nechce se mi tahat harampádí:notebook, telefon, navigace, dobíječky..proto wm.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Ja jsem se svoji M700 velmi spokojen. Po opatchovani aktualni WM6 mi to jede uplne bez problemu. Telefon, PIM, navigace, net pres wi-fi, skype,... Uz par tydnu bez preruseni (teda SPB Backup to po zaloze restaruje kazdou noc). Na M700 nepouzivam ani sim-toolkit ani mail, takze v tomto nevim. Fotak stoji za p*d. X500 je urcite take skvela volba. Za ty penize, za jake se to da dnes koupit, jsou oba stroje bezkonkurencni. Ale jak jsem psal – asi bych se dnes podival po HTC. Kaiser by to jistil. I s ohledem na tu XDA komunitu, ktera dela neoficialni support. U Etena (a dalsich znacek) je to o cekani na milosti "shora"...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Poradte: E-Ten X500+ nebo HTC TyTN
    Od sejra v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 17-12-2007, 19:33
  2. E-ten X500+ nebo AsusP535 ?
    Od Zbyna_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-12-2007, 12:06
  3. Eten X500+ nebo Eten X800 nebo HP iPAQ 610c
    Od Ismy v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-09-2007, 06:32
  4. Koupit X500, nebo čekat na X500+ ?
    Od qulee v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 20-07-2007, 10:41
  5. K: HTC artemis, nebo X500?
    Od killerGBU_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-01-2007, 07:10